Video: Představení CryEngine 3

CryEngine 3 - trailer

Délka: 01:38 min

Společnost Crytek začala rozesílat svou novou verzi CryEngine 3 vývojářům a nemohla připravit hráče a především fanoušky budoucích her o podívanou. A i proto vám dnes nabízíme video, které představuje možnosti CryEngine 3, který je vytvořen pro použití her na Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Podle všeho nová verze enginu bude velmi dobře fungovat i u MMO titulů, ale to si budeme moci ověřit až v budoucnu. Už se těšíte na nové hry, jež budou běhat pod CryEngine 3?

VIDEO: 2273 'CryEngine 3 - trailer'

Další dnešní videa:

DJ Hero - video z intra
Délka: 01:44 min

Football Manager 2010 - trailer
Délka: 00:49 min

Diskuze (1) Další článek: Na Uncharted se podílelo i Bungie

Témata článku: , , ,Google v Česku skryje náhledy článků. Co to znamená pro uživatele, co to znamená pro vydavatelství

Google v Česku skryje náhledy článků. Co to znamená pro uživatele, co to znamená pro vydavatelství

**Novela autorského zákona čeká na podpis prezidenta. **Zákon má posílit pozici vydavatelů vůči technologickým platformám. **Google už ale řekl, že v Česku raději omezí služby.

Petr Urban
ČeskoAutorské právoPrávo
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách