Videorecenze: Chameleon - naše první videorecenze

A je to tady. Trošku jsme to zkoušeli už dříve na Doupě DVD, ale teď je to tu doopravdy. Přečtěte si naši recenzi na slovensko-českou stealth akci Chameleon. Celkový obrázek si však nejlépe uděláte díky první skutečné videorecenzi.
Videorecenze: Chameleon - naše první videorecenze

Naší snahou vždy bylo poskytnout vám ten nejlepší servis z herního světa. Již dříve jste se na Doupě DVD mohli setkat s komentovanými trailery nejrůznějších her, nicméně teď tu konečně máme opravdovou videorecenzi. Více jak deset minut herních záběrů vás provede napříč nejnovější stealth akcí - Chameleonem. Plížení potemnělými chodbami, cesta vlakem plným nepřátel, tichá práce s ostřelovačkou stejně jako likvidace protivníků holýma rukama. To vše a mnoho dalších věcí uvidíte v pohybu a s klíčovými informacemi, jež vám o hře řeknou vše podstatné. Navíc vězte, že Chameleon není zdaleka posledním titulem, se kterým se v Doupěcí videorecenzi setkáte. Na co se tedy můžete těšit v premiéře?

  

Chameleon je další hra ze slovenské, potažmo české produkce, za níž tentokrát vděčíme bratislavským Silver Wish Games. Jedná se o stealth akci, která je úplně stejná, a přesto zcela jiná než její konkurence. Na Chameleonovi vás okamžitě zaujme grafika - na první pohled neohromující svou technickou úrovní, na druhý doslova uchvacující propracovaností a důrazem na detaily. A taková je celá hra. Hra, o níž ještě před měsícem nikdo ani neslyšel, a která nakonec podala velmi solidní výkon. To vše ale naleznete v naší recenzi. Tady můžete Chameleona vidět v pohybu.

  

Videorecenze ve vysoké kvalitě (videorecenze, 132,8 MB): Doupě

Videorecenze v nízké kvalitě (videorecenze, 57,3 MB): Doupě


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A