Videorecenze: World of Warcraft Burning Crusade

Co byste čekali? Prostě koukejte.
Videorecenze: World of Warcraft Burning Crusade

Netherstorm

World of Warcraft: Burning Crusade - videorecenze Netherstorm (32 MB)

Každá zóna v Outlandu je plná nejrůznějších úkolů. Několik z nich je zajímavých tím, že hráče posadí na hřbet okřídleného monstra a pošlou jej bombardovat nějakou oblast, ať již hejno pekelných démonů nebo nepřátelskou pevnost. Quest ve videu nám propůjčil létacího draka, byť neovladatelného. Pokud bychom s ním chtěli létat, kam se nám zamane, museli bychom se k jeho vlastnictví propracovat přes nekonečnou sérii PvP zápasů nebo splnit obtížnou linii úkolů, kterou Blizzard chystá do hry teprve implementovat prostřednictvím jednoho z budoucích patchů. Zatím se můžeme alespoň pokochat bombardováním těžební továrny na manu krvavých elfů.

Jak to vidí roleplay hráč?

Kampak mě nesou má druidí křídla? Ha, žlutý otazník skvící se v dáli nad hlavou zadavatele questu! Oč žádáš, přízraku temný… ehm, tedy světélkující a obandážovaný? Aha, promluviti s drakem mohutným, jenž svými křídly víří manou prosycený vzduch o yard napravo. Nuže mluv, stvůro éterická! Uáá, uzmula jsi mi půdu pod nohama a já nepřipraven, musím šátrat nyní v inventáři a házet, umm… hypermagnetické transluenční granáty po skálopevné stavbě blood elfů, jež čerpá manu z nekonečných hlubin Netherstormu. BUM a dokonáno jest! Dejž mi můj žold, nehratelná postavo, a další úkol, který mě zavede až na kraj všech sil. Vstříc novému dobrodružství, hop hop a letím!


Forge Camp

World of Warcraft: Burning Crusade - videorecenze minobos (27 MB)

Jak se vlastně pekelná Planoucí legie dostává na náš virtuální svět? Děje se tak prostřednictvím prostorových bran, které na speciálních místech zvaných Forge Camps budují znetvoření démoničtí technici a další slizcí přisluhovači temnot. Video ze hry zobrazuje partičku hrdinů, kterak v takovém campu zabíjením nižších démonů získávají klíče potřebné k otevření hlavního portálu a přivolání místního bosse. Když jsou klíče nastřádány, hráči zjišťují, že bosse již vyvolala sličná kouzelnice pobíhající opodál. Sama si však s šestirukou pekelnicí neví rady, a tak následuje rychlé přizvání do party a zdolání stvůry společnými silami. V závěru lze sledovat tradiční zmatkování chaotického druida, který ze všech těch kořínků, trávy (?!) a života v divočině ani neví, na co má kliknout :-).

Blade’s Edge Mountains

World of Warcraft: Burning Crusade - videorecenze Blade`s Edge Mountains (15 MB)

Třetí ukázka ze hry zachycuje jednu z pokročilých lokací Outlandu, kde již přituhuje jednak obtížnostně, ale také zasazením. V původním WoW se okolo zabíjení draků (Onyxie, Nefarian) nadělalo vždy plno humbuku. V Outlandu je draků tolik, že hromadně propadají depresi a v sebevražedných náletech se nabodávají na skály ostré jako břitva. V pozadí pak je vidět velkolepá PvP aréna.

Dostupné pro: PC
Žánr: RPG | MMORPG
Výrobce: Blizzard Entertainment | Webové stránky hry
  • Spousta instancí se zajímavými bossy
  • Šest zcela rozdílných zón Outlandu
  • Množství nových předmětů
  • Skvěle navržené fantasy prostředí
  • Létající mounti
  • Jednoznačně čas strávený u hry
  • Po mnoha hodinách zábavy je to zase ten starý raidovací WoW (je to ale mínus?)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |