Víkendová herní polévka 32/2010

Všem velkým herním společnostem, jež pravidelně spílají softwarovým pirátům, se konečně dostalo bezvýznamného zadostiučinění. Tvůrce USB klíčenky, která prolomí ochranu vašeho PS3 se totiž potýká s obdobným problémem. Skupina konkurentů mu jeho "vynález" okopírovala a dál ho přeprodává. Duchovnímu otci PSJailbreaku tak nezbylo nic jiného, než prosit zájemce, aby kupovali originál. Ach, ta ironie.

Red Faction: Battlegrounds se na druhou stranu pirátů dost možná vůbec nebude muset bát. Zástupci firmy THQ totiž redaktorům serveru Joystiq prozradili, že by hru rádi pustili do světa za tu nejnižší možnou cenu. A vyloučena prý zatím není ani možnost, že za titul nebudete platit vůbec. To už by ale nejspíš bylo nějak provázané s předobjednávkou Red Faction: Armageddon.

Co se nového Bioshocku týče, tam je na dohady o ceně ještě sakramentsky brzo. Vývojáři se doposud ani nerozhodli, jestli Infinite nabídne nějaký multiplayer. Podle Kena Levina teď v Irrational Games experimentují s různými nápady a neradi by v současné době činili nějaká finální rozhodnutí.

V případě Force Unleashed 2 už je prozměnu na podobné zásahy krapet pozdě. V prodeji se hra objeví v říjnu a tvůrci ladí poslední detaily před tím, než placku pošlou do lisoven. Již nyní nicméně potvrdili, že se fanoušci mohou těšit na hratelnou ukázku. Kdy konkrétně vyjde nikdo neprozradil, ale určitě to prý bude před vydáním hry.

A dema se dočkají také příznivci vesmírné akce Vanquish. Na Xbox Live a Playstation Network by měl pár set mega velký balíček přistát 2. září. Fantaskní RPG Torchlight to bude naneštěstí trvat o něco déle. CEO Runic Games, Max Schaefer, se nechal slyšet, že by to rádi stihli do letošních Vánoc. Snad se jim to povede.

O něco dříve se naštěstí seznámíte s novým DLC pro Left 4 Dead - The Sacrifice. Údajně naposledy se v něm setkáte se čtveřicí původních hrdinů, kteří se protentokrát podívají do lokací z Left 4 Dead 2 DLC, The Passing. Na PC a shnilých jabcích bude balíček k dostání zdarma, na X360 budete jako obvykle muset nějakou tu korunu pustit.

A na závěr něco pro potěchu oka i ucha. Vedení THQ seznalo, že je třeba přiživit zájem o univerzum Warhammeru 40,000 a pustilo do světa trailer nejen na blížící se akci Space Marine, která vzniká pod rukama chlapců z Relic Entertainment, ale rovněž na netrpělivě očekávané MMORPG Dark Millenium Online, v němž se představí první hratelná rasa - lidé.

Zdroj: VG247, Joystiq, Kotaku

Související články
  1. Víkendová herní polévka 31/2010
  2. Víkendová herní polévka 30/2010
  3. Víkendová herní polévka 29/2010
  4. Víkendová herní polévka 28/2010
  5. Víkendová herní polévka 27/2010

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Mashinky jsou v předběžném přístupu, pojďte si hrát s vláčky

Mashinky jsou v předběžném přístupu, p…

Nové tratě ve strategické hře Mashinky volají po pořádném řediteli, který postaví železniční impérium. V předběžném přístupu už ode dneška!

6.  10.  2017 | | 25 N/A
Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K úchvatně, podívejte se

Star Wars Battlefront II vypadá ve 4K …

Nový Battlefront je takřka za rohem a internet se začíná plnit novými pohlednicemi z betatestu. Již brzy vám přineseme naše dojmy, prozatím si užijte parádní 4K obrázky.

6.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A