Víkendová herní polévka 32/2010

vytisknout velikost písma
Víkendová herní polévka 32/2010

Všem velkým herním společnostem, jež pravidelně spílají softwarovým pirátům, se konečně dostalo bezvýznamného zadostiučinění. Tvůrce USB klíčenky, která prolomí ochranu vašeho PS3 se totiž potýká s obdobným problémem. Skupina konkurentů mu jeho "vynález" okopírovala a dál ho přeprodává. Duchovnímu otci PSJailbreaku tak nezbylo nic jiného, než prosit zájemce, aby kupovali originál. Ach, ta ironie.

Red Faction: Battlegrounds se na druhou stranu pirátů dost možná vůbec nebude muset bát. Zástupci firmy THQ totiž redaktorům serveru Joystiq prozradili, že by hru rádi pustili do světa za tu nejnižší možnou cenu. A vyloučena prý zatím není ani možnost, že za titul nebudete platit vůbec. To už by ale nejspíš bylo nějak provázané s předobjednávkou Red Faction: Armageddon.

Co se nového Bioshocku týče, tam je na dohady o ceně ještě sakramentsky brzo. Vývojáři se doposud ani nerozhodli, jestli Infinite nabídne nějaký multiplayer. Podle Kena Levina teď v Irrational Games experimentují s různými nápady a neradi by v současné době činili nějaká finální rozhodnutí.

V případě Force Unleashed 2 už je prozměnu na podobné zásahy krapet pozdě. V prodeji se hra objeví v říjnu a tvůrci ladí poslední detaily před tím, než placku pošlou do lisoven. Již nyní nicméně potvrdili, že se fanoušci mohou těšit na hratelnou ukázku. Kdy konkrétně vyjde nikdo neprozradil, ale určitě to prý bude před vydáním hry.

A dema se dočkají také příznivci vesmírné akce Vanquish. Na Xbox Live a Playstation Network by měl pár set mega velký balíček přistát 2. září. Fantaskní RPG Torchlight to bude naneštěstí trvat o něco déle. CEO Runic Games, Max Schaefer, se nechal slyšet, že by to rádi stihli do letošních Vánoc. Snad se jim to povede.

O něco dříve se naštěstí seznámíte s novým DLC pro Left 4 Dead - The Sacrifice. Údajně naposledy se v něm setkáte se čtveřicí původních hrdinů, kteří se protentokrát podívají do lokací z Left 4 Dead 2 DLC, The Passing. Na PC a shnilých jabcích bude balíček k dostání zdarma, na X360 budete jako obvykle muset nějakou tu korunu pustit.

A na závěr něco pro potěchu oka i ucha. Vedení THQ seznalo, že je třeba přiživit zájem o univerzum Warhammeru 40,000 a pustilo do světa trailer nejen na blížící se akci Space Marine, která vzniká pod rukama chlapců z Relic Entertainment, ale rovněž na netrpělivě očekávané MMORPG Dark Millenium Online, v němž se představí první hratelná rasa - lidé.

Zdroj: VG247, Joystiq, Kotaku

Související články
  1. Víkendová herní polévka 31/2010
  2. Víkendová herní polévka 30/2010
  3. Víkendová herní polévka 29/2010
  4. Víkendová herní polévka 28/2010
  5. Víkendová herní polévka 27/2010

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |