Víkendová herní polévka 32/2010

Všem velkým herním společnostem, jež pravidelně spílají softwarovým pirátům, se konečně dostalo bezvýznamného zadostiučinění. Tvůrce USB klíčenky, která prolomí ochranu vašeho PS3 se totiž potýká s obdobným problémem. Skupina konkurentů mu jeho "vynález" okopírovala a dál ho přeprodává. Duchovnímu otci PSJailbreaku tak nezbylo nic jiného, než prosit zájemce, aby kupovali originál. Ach, ta ironie.

Red Faction: Battlegrounds se na druhou stranu pirátů dost možná vůbec nebude muset bát. Zástupci firmy THQ totiž redaktorům serveru Joystiq prozradili, že by hru rádi pustili do světa za tu nejnižší možnou cenu. A vyloučena prý zatím není ani možnost, že za titul nebudete platit vůbec. To už by ale nejspíš bylo nějak provázané s předobjednávkou Red Faction: Armageddon.

Co se nového Bioshocku týče, tam je na dohady o ceně ještě sakramentsky brzo. Vývojáři se doposud ani nerozhodli, jestli Infinite nabídne nějaký multiplayer. Podle Kena Levina teď v Irrational Games experimentují s různými nápady a neradi by v současné době činili nějaká finální rozhodnutí.

V případě Force Unleashed 2 už je prozměnu na podobné zásahy krapet pozdě. V prodeji se hra objeví v říjnu a tvůrci ladí poslední detaily před tím, než placku pošlou do lisoven. Již nyní nicméně potvrdili, že se fanoušci mohou těšit na hratelnou ukázku. Kdy konkrétně vyjde nikdo neprozradil, ale určitě to prý bude před vydáním hry.

A dema se dočkají také příznivci vesmírné akce Vanquish. Na Xbox Live a Playstation Network by měl pár set mega velký balíček přistát 2. září. Fantaskní RPG Torchlight to bude naneštěstí trvat o něco déle. CEO Runic Games, Max Schaefer, se nechal slyšet, že by to rádi stihli do letošních Vánoc. Snad se jim to povede.

O něco dříve se naštěstí seznámíte s novým DLC pro Left 4 Dead - The Sacrifice. Údajně naposledy se v něm setkáte se čtveřicí původních hrdinů, kteří se protentokrát podívají do lokací z Left 4 Dead 2 DLC, The Passing. Na PC a shnilých jabcích bude balíček k dostání zdarma, na X360 budete jako obvykle muset nějakou tu korunu pustit.

A na závěr něco pro potěchu oka i ucha. Vedení THQ seznalo, že je třeba přiživit zájem o univerzum Warhammeru 40,000 a pustilo do světa trailer nejen na blížící se akci Space Marine, která vzniká pod rukama chlapců z Relic Entertainment, ale rovněž na netrpělivě očekávané MMORPG Dark Millenium Online, v němž se představí první hratelná rasa - lidé.

Zdroj: VG247, Joystiq, Kotaku

Související články
  1. Víkendová herní polévka 31/2010
  2. Víkendová herní polévka 30/2010
  3. Víkendová herní polévka 29/2010
  4. Víkendová herní polévka 28/2010
  5. Víkendová herní polévka 27/2010

Nejnovější komentáře