Víkendová herní polévka 33/2010

vytisknout velikost písma
Víkendová herní polévka 33/2010

Capcom se rozhodl pro severoamerické fanoušky Dead Rising zkompletovat unikátní sběratelskou edici, jejímž zakoupením se dostanete do slosování o necelé dva metry vysokého zombíka v havajské košili. I kdybyste ale nevyhráli, High Stakes kompilace vám toho nabídne dost na to, abyste nemuseli smutnit.

Kromě samotné hry na vás totiž bude čekat pokerový kufřík s tématicky zpracovanými žetony, kostkami a kartami, mapa Fortune City či poukaz na stažení DLC balíčku Psycho skills, v němž se mimo jiné nachází nový kostým, propůjčující silnější útoky. To vše bude k dostání na X360 i PS3 za pouhých 89 dolarů.

Pokud dáváte přednost něčemu praštěnějšímu, společnost Hyperkin přišla s doplňky pro Playstation Move, kterých se svého času dočkaly také Wii ovladače. Za nějakých 30 dolarů si tak můžete pořídit Sports Victory Set, jenž váš Move během chvilky promění v meč, štít, luk, nebo ping-pongovou pálku.

Blizzardí hry si s tím ale nezahrajete. A možná je to škoda. Již příští měsíc totiž tohle studio vypustí obsáhlý update pro druhý Starcraft, který by se měl postarat o lepší vybalancování všech stran vesmírného konfliktu. Doba budování Zealotů tak kupříkladu vzroste z 33 na 38 vteřin, damage Siege tanků klesne za 50 na 35 a tak dále. Kompletní seznam změn nalezente tady.

Neméně zajímavě nicméně vypadá i nový projekt tvůrčího celku Telltale Games, o němž bychom se měli více dozvědět 2. září. Zatím se ale zdá, že se v jedné hře sejdou hrdinové Penny Arcade Adventures, Team Fortress 2, Strongbad a Sam & Max. Co z toho může ve výsledku vzejít se neodvažujeme ani odhadovat.

Stejně jako už nikdo v redakci nechce tipovat, kdy vyjde L.A. Noir. Vzduchem neustále létají kvanta slibů i spekulací, přičemž podle těch nejnovějších je hra odložena na příští rok. Mnohem dřív se naštěstí dočkáme hratelné ukázky páté Civilizace. Ta by měla být ke stažení zároveň s vydáním plné verze hry. Tedy někdy okolo 24. září.

Pokud do té doby nemáte co dělat, doporučujeme zapojit se do bety Company of Heroes Online, kterou THQ spustí příští týden. Případně se můžete pustit do poslední epizody třetí řady Sama & Maxe - The City that Dares Not Sleep - jež vychází 30. srpna.

A na závěr jedno příjemné sdělení, Gabe Newell uvedl, že pokud někdy vznikne filmová adaptace Half-Life, o níž se mluví už hezkých pár let, bude to pod vedením Valve. Všechny nabídky filmových společností proto studio sveřepě odmítá. "Kdybych byl fanoušek WoW," prozradil Newell. "Chtěl bych, aby film vytvořili lidé, kteří jsou podepsaní pod hrou."

Zdroj: VG247, Joystiq, Shacknews

Související články
  1. Víkendová herní polévka 32/2010
  2. Víkendová herní polévka 31/2010
  3. Víkendová herní polévka 30/2010
  4. Víkendová herní polévka 29/2010
  5. Víkendová herní polévka 28/2010

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |