Víkendová herní polévka 40/2010

Hardcore mód ve Fallout: New Vegas prý krom tuny výzev nabídne také speciální odměnu. Co konkrétně to bude Bethesda zatím tají, avšak těšit se na ni mohou pouze hráči, kteří hru na tuto obtížnost dohrají celou (hardcore mód je jinak možné kdykoliv během hraní vypnout, nebo zapnout).

Studio Gearbox, které převzalo práce na novém Duke Nukemovi, zase fandům povolilo remake Duke Nukem 3D. Pro vývoj nadšenci využijí Unreal Engine 3, přičemž jakmile bude titul hotový, singleplayer i multiplayer bude zájemcům k dispozici zcela zdarma.

A zdarma by měl Activision nejspíš začít rozdávat i Guitar Hero: Warriors of Rock. Za první týden prodeje ve Spojených státech po hře totiž zatoužilo pouhopouhých 86 tisíc lidí a vydavatelský dům bude rád, když se za první měsíc na trhu prodá alespoň 200 tisíc kopií. Oproti Guitar Hero 5, po němž loni během úvodních 30 dnů zatoužilo na půl milionu hráčů, je to docela propad.

Amazon už zase vytrubuje do světa asi ne tak pečlivě chráněná herní tajemství. Německá pobočka tohoto online prodejce je přesvědčena, že ví, kdy vyjde PC verze třetího Fable, a neváhá to zařadit do katalogu. V kalendáři si označte 1. března 2011 a doufejte, že to Lionhead, nebo Microsoft brzy potvrdí.

Do té doby zkuste zabít čas u her Rebellionu, které se tento víkend na serveru GoG.com dočkaly speciální péče. Kompletní balíček jedenácti titulů (Evil Genius, Empire Earth 2 a 3, Ground Control, Judge Dredd: Dredd vs. Death ad.) je k dostání za příjemných $40.89, a to až do zítřejšího dne. Samostatně bude jednotlivé hry možné pořídit za cenu od $2.99 do $4.99.

Případně si za ušetřené peníze můžete v únoru příštího roku pořídit Bulletstorm od tvůrců Painkillera, studia People Can Fly. Jeho vedení navíc rozjelo kampaň během níž se snaží potenciální zájemce přesvědčit, že hra nabídne mnohem víc, než nekonečnou brutální akci a záchodový humor. Prý budeme překvapeni.

Určitě byste si ale neměli kupovat Final Fantasy XIV. Alespoň prozatím. Vývojářům se totiž před oficiálním spuštěním nepodařilo vychytat všechny mouchy a hráčům se tenhle nedodělek logicky nelíbí. Majitelům sběratelských edic, jenž se do hry dotali týden před ostatními, proto Square Enix zdarma prodlouží trial období o další měsíc. Snad to bude stačit.

Zbytek jen ve zkratce. Age of Empires Online dospělo do fáze uzavřeného betatestování, do něhož se můžete přihlásit i vy. Bude probíhat jak na PC, tak na XBLA, přičemž vaše registrace musí být aktivní na Xbox Live i Games for Windows Live. Více informací naleznete tady. Airtight Games, studio stojící za sci-fi akcí Dark Void, hledá lidi na vývoj áčkové hry pro PC, X360 a PS3. Copak to asi bude?

Zdroj: VG247, Joystiq, Shacknews

Související články
  1. Víkendová herní polévka 39/2010
  2. Víkendová herní polévka 38/2010
  3. Víkendová herní polévka 37/2010
  4. Víkendová herní polévka 36/2010
  5. Víkendová herní polévka 35/2010

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 123 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

21.  2.  2018 | | 16 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

21.  2.  2018 | | 18 N/A
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A