Víkendová liga ve FUT 19 bude o deset zápasů kratší

Hráči FIFA Ultimate Teamu řekli dost víkendům bez reálného života a požadovali snížení počtu zápasů, které je potřeba odehrát. EA nakonec kývlo.
Víkendová liga ve FUT 19 bude o deset zápasů kratší

Minimálně kolem čtyř hodin denně museli doposud hráči na konzolích strávit hraním víkendové ligy ve FIFA Ultimate Teamu, aby měli šanci získat ty nejlepší odměny. Závidět přitom mohli těm, kteří se o totéž snažili na počítačích, kde byl počet zápasů nižší skoro o polovinu. Teď se poměry srovnají a pro konzolisty přinesou zlepšení.

938c1223-9e9e-45df-99db-4d74d9df0e5e

Místo dosavadních čtyřiceti zápasů bude víkendová liga mít svoji "kapacitu" stanovenou na třicet pro PC i konzole. Se srovnáním poměrů co se týče počtu zápasů přichází také vyrovnání odměn, které budou za své výkony hráči dostávat. Hráči na PC totiž za nižší počet zápasů dostávali také méně hodnotné odměny.

EA se loot boxů nevzdá, raději půjde před soud

EA se loot boxů nevzdá, raději půjde před soud

FIFA  se tak opět vydává krokem, který má hru udělat o něco příjemnější pro hráče, kteří do ní nechtějí investovat v mikrotransakcích ani zabít celý víkend jenom virtuálním fotbálkem. Potěší vás tahle změna, nebo vám dřívější formát vyhovoval?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce