Víme, kdy vypukne letní slevové šílenství na Steamu

Kromě slevových akcí chystá zřejmě Valve i překvapení v podobě věrnostního programu.

Steam a úniky dat o slevových akcích k sobě patří asi jako puk a Jaromír Jágr. Nedokážete si je bez sebe vlastně představit. Začátky slev na Steamu jsou prakticky vždy takovým veřejným tajemstvím, o kterém Valve mlčí a dělá, že se nic neděje. Opět se to potvrdilo, když se čínskému zdroji podařilo získat informace o nadcházejícím letním výprodeji, který Steam chystá. Informaci na Twitteru sdílel Pavel Djundik, který stojí za Steam Database a už párkrát prozradil informace o plánech Steamu. V posledním týdnu to bylo například předčasné potvrzení PC verze Yakuza: Like a Dragon.

Podle uniklých informací se dočkáme akční nabídky 25. června, což se shoduje i se startem loňského výprodeje. Kromě slev bychom se také podle Djundika měli dočkat možností reakce na recenze hráčů, které nás mohou navést i k určitému systému odměn. Za ně bychom pak podle něj mohli dostávat například slevy na hry. 

Zatím ale informaci berte jako neoficiální a nedá se očekávat, že by ji Valve nějak potvrzovalo či vyvracelo. Její pravdivost si tak nejspíše ověříme až koncem června. Peněženky ale rozhodně mějte ve střehu. Výprodej jako každý rok určitě přijde alespoň s jednou nabídkou, která se nedá odmítnout.

Váš názor Další článek: Na detaily o The Elder Scrolls VI si počkáme ještě roky, tvrdí Pete Hines

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,