Víme, kdy začíná letošní Summer Game Fest. První prezentací nás opět provede Geoff Keighley

Veletrh E3 se letos sice nekoná, ale ani tak nepřijdeme o oznamování žhavých novinek od herních studií z celého světa.

Herní festival, kterého se účastní velká vydavatelství i indie studia, je vyhlíženou událostí letošního roku. Stejně jako loni vše začne velkou prezentací v režii Geoffa Keighleyho, který celou akci dává dohromady. Oznámení prvních novinek Summer Game Festu nás čeká 9. června ve 20:00 našeho času. Sledovat je budete moci živě na všech hlavních platformách včetně Twitche, YouTube, Facebooku a Twitteru.

Keighley v oznámení uvádí, že se máme těšit na speciální hosty, světové premiéry a samozřejmě odhalení doposud neoznámených her. Konkrétně nebyl jmenovaný ani jeden titul, ale jak bývá zvykem, ještě před prezentací bezpochyby stihne něco uniknout. Raději bychom ale všechna odhalení viděli až v jejím průběhu. 

Společně s tím si pro hráče připravily společnosti iam8bit a Double Fine prezentaci Day of the Devs, ve které uvidíte hlavně nezávislé projekty. Tím ale Summer Game Fest nekončí. Právě naopak. V jeho průběhu nás čekají další prezentace. 10. června to bude Tribeca Games Spotlight a 12. června pak očekávaná Xbox + Bethesda Games Showcase. Abyste měli přehled o tom, co se v rámci festivalu chystá, navštivte jeho oficiální stránky, kde jistě ještě několik prezentací přibyde.

Váš názor Další článek: Call of Duty: Vanguard neuspěl, protože nikdo nechtěl druhou světovou, tvrdí Activision

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,