Vítáme nový hostovaný web: Tekken

Tekken je možná světově nejuznávanější mlátičkou a masivní komunitu fanoušků i více či méně profesionálních hráčů naleznete také v naší malé zemi. Nejslavnější český web, věnovaný tomuto fenoménu, se přestěhoval pod záštitu Doupěte - a jelikož se příští týden chystá velký turnaj v Londýně a v květnu se dočkáme představení Tekken 5, je nejlepší čas na prozkoumání úžasného světa Tekkenu.
Vítáme nový hostovaný web: Tekken

Reinkarnace stránek tekken-czech se po kratší pauze vrací zpět - a pod záštitou Doupěte. S troškou nadsázky řečeno se tak stává v předvečer prvního slavnostního nakouknutí pod pokličku Tekkenu 5, který by Namco dle oficiálních informací mělo odhalit zatím v podobě čtyřminutového traileru na výstavě E3, která se bude konat v L.A. 11. až 13. května 2004 a předpokládám, že všichni tekkenisté světa budou upírat minimálně své internetové zraky tímto směrem.

  

Ale dost řečí o Tekkenu, podívejme se raději k nám.

Co na našich stránkách naleznete?

1. Nejvíce si ceníme diskusních fór sloužících samozřejmě k výměně informací z tekkeňáckého žita. Diskuze se člení na místnosti:

  • hlavní - všeobecný mišmaš ;-)
  • Tekken - taktické a strategické fórum
  • turnajová - domlouvání individuálních bitek i velkých turnajů
  • technická - o fungování webu
  • international - mezinárodní
  • privátní – pro posílání osobních zpráv

2. Filmečky - obrazová produkce našich členů, včetně zápasů získaných na poli mezinárodních turnajů. Lví podíl na této sekci má redaktor doupěte Martin M. Boček alias Unicorn.

  

3. Přehled velkých tekkenistických akcí s fotodokumentací za poslední 3 roky

4. Exkluzivní materiály v českém jazyce k hrám Tekken 3,Tekke Tag a Tekken 4, obsahující přehled všech chvatů a životopis ke každé postavě. U některých postav naleznete speciální strategické návody od členů naší komunity. A dále jsou zde i všeobecné návody popisující fungování hry jako takové.

  

5. Mapa ČR s regionálním členěním a výpisem registrovaných hráčů v jednotlivých oblastech, díky níž si můžete najít soupeře ve svém okolí.

6. Žebříček nejlepších hráčů dle hlasování registrovaných členů komunity.

Tento přehled obsahuje materiály, kterých si opravdu považujeme, protože jsou v našich luzích a hájích opravdu původní. Samozřejmě k dispozici na webu jsou k nalezení další a další informace ohledně Tekkena.

  

Aktuálně nejsledovanější událostí bude londýnský turnaj Absolution 2004, kterého se zúčastní i jeden z našich členů konkrétně turnaji v Tekkenu 4 a věříme, že stejně jako v minulosti, bude náš web i tentokrát zásobovat žhavými novinkami a spoustou zajímavých videí. Lets go Eddy, lets go!;-)

  

Hostovaný web o Tekkenu naleznete uprostřed levé lišty titulní stránky Doupěte, nebo přímo na adrese:

http://tekken.doupe.cz/

Alimokujin, správce webu


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |