Volkswagen Lupo-Cup - freewarová pecka

Máte rádi vůni benzínu a burácení silných motorů? Pokud je vaše odpověď kladná, máme tu pro vás závodní hru Volkswagen Lupo-Cup, ve které si můžete do sytosti vyřádit na vozech stejnojmenné značky. Proč ostatně ne? Bylo tu Porsche Unleashed, mihl se tu Beetle Crazy Cup, jsou tu Trabanti, takže další značka do sbírky je nejen zpestřením rozrůstající se rodiny.
Volkswagen Lupo-Cup - freewarová pecka
Když jsem při svých toulkách webem objevil tuto hru, hned se mi začala zamlouvat – screenshoty vypadaly na freeware hru pěkně a taky měla celkem malou velikost. A musím se na úvod přiznat, že jsem se nemýlil. I když mi trošku zpočátku vadilo, že hra je v němčině, protože tento jazyk moc neovládám, ale to jsem brzy překousl a na mě čekala už jen samotná kvalitní hra.

VolksWagen Lupo-CupVolksWagen Lupo-Cup

Volkswagen Lupo-Cup je hrou čistě závodní. Samotná hra obsahuje několik herních módů. Na začátku si můžete zvolit, zdali chcete hrát s počítačem nebo po Internetu. Zvolíte-li hru s počítačem, hra vám nabídne buďto trénink, petit prix, což je 10 závodů na stejné trati a vyhrává ten, kdo má nejvíce bodů. No a konečně samotný Volkswagen Lupo-Cup. Tam jedete všechny tratě celé hry a vítěz je opět ten, kdo má nejvíce bodů. Když jsem už načal ty tratě – hra obsahuje 4 trati, což není nijak vysoké číslo, ale určitě vám budou stačit. Tyto tratě se od sebe liší hlavně obtížností. Na té nejlehčí není skoro žádná zatáčka, na těch těžších je zatáček více a ještě k tomu některé jsou pěkně ostré. Když jsem hru hrál, můj hlavní cíl byl vždy v překonání sebe samého, protože jsem se snažil si vylepšit čas, za který jsem danou trať projel. A tady je proto lepší si zvolit větší počet kol - minimum jsou 3 kola a maximum je 10 kol.

VolksWagen Lupo-CupVolksWagen Lupo-Cup

Však samotné závodění by bylo asi trochu nudné, a tak autoři hru zpříjemnili tím, že si své auto můžete různě upgradovat a spravovat pomocí různých bonusů, které se nacházejí na trati. Existují dva druhy bonusů – první, to jsou peníze, za ty si můžete vylepšovat vaše pneumatiky, zvyšovat akceleraci auta, koupit lepší brzdy, zlepšit přilnavost auta k vozovce.

Druhým typem bonusů je klíč, který se rovněž nachází na trati a kterým si později můžete vaše auto opravovat, pokud jste měli při závodě nějaký karambol. Právě tento faktor přináší do hry celkem zajímavé možnosti, kterak vytvořit ideální auto…

VolksWagen Lupo-CupVolksWagen Lupo-Cup

Grafika, ta vás na hře určitě na první pohled zaujme. Celá grafická stránka hry by se dala shrnout větou: „V jednoduchosti je krása“, a přesně taková tato hra je. Všechna menu jsou udělána přehledně, rychle se v nich zorientujete (pokud umíte německy :-). Grafika je příjemná, líbivá, prostě pastva pro oči.

Podtrženo sečteno - hra Volkswagen Lupo-Cup vás určitě zaujme a bude se vám líbit, tak jako se líbila mně. Trochu mě však zamrzelo, že hra nenabízí hru dvou hráčů na jednom počítači, ale to je spíše detail. Takže, drazí a vážení – na této adrese ten slíbený VW Lupo-Cup je.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play