Vox Populi: Jak dopadnou naši na MS v hokeji?

Hokejové mistrovství v České republice hýbe celou zemí, tvrdí masmédia. Naše reprezentace za sebou má dva úspěšně zvládnuté duely. Před sebou však přinejlepším šest dalších. Dosáhne až na vysněný titul? Zeptali jsme se jako obvykle našeho statistického vzorku herních vývojářů, novinářů a dalších lidí z herní branže. Shoduje se jejich názor s přáním národa?
Vox Populi: Jak dopadnou naši na MS v hokeji?

Otázka týdne:

Jak vidíte šance národního hokejového týmu na probíhajícím MS v Praze a Ostravě?

Bára Veselá, Cenega

Já patřím k té optimistické části fanoušků. Věřím, že to náš národní tým dotáhne až na zlato. Držím jim palce! :-)

 

Jarek Kolář, Pterodon (Vietcong)

Hmmm. Tak to bude dost stručné: Doufám, že vyhrajou!

 

Martin Malík, Future Games

Máme v týmu celou řadu výborných hráčů, v zahajovacích zápasech zářil Martin Straka s Jaromírem Jágrem a také třeba David Výborný, ale jednoznačně se také ukázalo, že ona nesmyslná sestava (Sup, Novák a i Beránek, který sice dobře hraje v Extralize, ale na nároďák to nestačí) kterou si prosadil na úkor některých jistě lepších hráčů (Modrý, Vašíček) asistent trenéra Růžička nemá v národním mužstvu co dělat. Rovněž jsem nepochopil nominaci Dušana Salfického, který nemá formu (což se potvrdilo i v přípravných zápasech) na úkor výborného Málka - opět zjevná práce pana Růžičky… . Nezbývá než jen optimisticky doufat, že toto "politikaření", které by nemělo mít v hokeji své místo se negativně neprojeví na formě našeho týmu. Celkově jsem tedy optimista.


Milan "Gremlin" Czarnowski, CD Projekt

Pochopitelně měli by se stát mistry světa! Jinak já hokejem nežiji, ať si média tvrdí cokoliv... :-)

 

Ondřej Škoch, Blesk

Asi budu jediný, ale nesleduji, výsledek mě nezajímá. Obvykle mě překvapí náhlá troubení aut a z nich mávající (dle počasí) poodhalené dívky, četnější zvratky v ulicích, než se dozvím, že "jsme mistři". Nebude to jiné kvůli hale.

 

Jiří Sládek, Gamestar

Jelikož naši zatím odehráli jen zápasy se slabšími soupeři, je asi těžké zasvěceně hovořit o tom, jaké mají reálné šance na zisk zlatých nebo jiných medailí. Ale samozřejmě jim věřím a mohutně fandím. Nicméně pokud nevyhrají, tak se svět nezboří. Chuť si vždycky můžeme spravit třeba v turnaji v NHL, ne? :o)

 

Martin "Equino-X" Horňák, Byte Software (Specnaz)

Nastastie hokej ma nikdy nezaujimal. Cize nijak.


 

Jan Horčík, Doupě DVD

No že zvítězíme. Co taky jinýho?!


Daniel Mikšovský, Progamers

Určitě vyhrajeme a už se těším na novou operu "Praha" v Národním divadle.... :)

 

Pavel Šťastný, AT Computers

Je mi to úplně fuk.


Katka Bínová, Doupě

Naši mají letos nezáviděníhodnou pozici - hrají na domácí půdě, navíc všechny ty posily z NHL - všichni očekávají, že dají soupeřům pěkně pokouřit. Moc bych jim přála, aby si zase sáhli na zlato, ale vzhledem k tomu tlaku...nevím. Na druhou stranu - když si tak vzpomenu na včerejší utkání Rakouska s Kanadou - možná jsou ty šance větší, než si dovedu představit :-)

Jinými slovy, nezbývá, než držet pěsti, mít zapnutou bednu ve správnou dobu a doufat, že to budou naši, kdo si zazpívá We Are The Champions!

 

Radek "Čedič" Zelycz, Češtiny

Velmi slušně poskládaný tým, o některých postech sice člověk může spekulovat, ale protože se s hráči nevidím denně na ledě, neznám jejich plány a vztahy k reprezentaci, nemohu chytře radit p. Lenerovi :-) Zbývá mi jen věřit, že jak on, tak hráči vědí co chtějí, a pořádně jim
fandit:-) A šance jsou velmi vysoké.

 

Michael Lekovski, Plastic Reality Technologies (Korea)

Mistři.

 

Jan Hloušek, Centaur Production (Gooka 2)

No, pevně věřím, že se naším hokejistům podaří prolomit smůlu z posledních let a zase stanou na nejvyšší příčce  - byť je to pro ně, jako pro domácí tým, ze statistického hlediska nepravděpodobné J

 

Viktor Wanli, E-Sports

Určitě máme slušnou šanci to vyhrát! Věřím  našim a tomu, že to vyhrají navzdory dosavadním zkušenostem, kdy domácí/hostující tým šampionátu se spíše propadl.


A co si myslíte Vy? Jak dopadne česká (slovenská reprezentace) v Praze a Ostravě?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A