Vsaďte si i ve virtuálním sportu

Virtuální sportování se přiblížilo svým reálným vzorům. Na brněnském výstavišti totiž bylo možné v rámci probíhajícího Mistrovství ČR v počítačových hrách vsadit si na jeden z klanů, soupeřících v populárním Counter-Strike. Vypisování sázek se ujala klasická sázková společnost, která tuto možnost zařadila i do hlavní nabídky na serveru (viz www.ifortuna.cz). Sázet bylo možné jen na celkového vítěze, přičemž kurzy se postupně vyvíjely podle šancí jednotlivých klanů. Největším favoritem bylo půl hodinu před startem turnaje tým faberi Bellatores s kurzem 2,5:1, na papírově nejslabší týmy byl vypsán kurz 30:1.

Turnaj v Counter-Strike se odehraje v pavilonu D brněnského výstaviště od středy do čtvrtka. Zúčastní se jej celkem 16 týmů.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce