Vše, co potřebujete vědět o World War Z v novém traileru

Boj s hordami nemrtvých už je za rohem.

Nekonečné hordy po krvi a masu bažících nemrtvých se blíží směrem k vašemu týmu a je jenom na vás, jakým způsobem je zastavíte. Tak by se dalo shrnout hlavní moto nového traileru ke kooperační zombie akci World War Z. Budete v ní mít rozhodně co dělat, abyste se nestali jenom dalším chodem na jídelníčku nakažených.

Podle dosavadních záběrů to vypadá, že kosení nekonečného množství zombíků, kteří se za vámi ženou by po dlouhé době mohlo být zase pořádnou zábavou. Ne že bychom mohli vyloženě tvrdit, že World War Z nabízí nějakou revoluci, ale alespoň se zatím prezentuje prvky, které už v dřívějšku dobře fungovaly a mohlo by tak jít o solidní kombinaci taktického a akčního stylu hraní, který zaujme všechny milovníky žánru. 

Podle posledního videa má hra nabízet velký počet různých typů nepřátel, kteří tak mohou být nepříjemní nejen ve velkém chumlu, ale například i samostatně. Pokud třeba střelíte nepřítele ve skafandru jinam než do hlavy, vyhrne se na vás nepříjemný jedovatý oblak. Díky dynamickému světu se také bude moci každý popasovat s výzvou, na kterou má zkušenosti a nervy. Pokud váš tým totiž bude hrou prostupovat až příliš snadno, je velmi pravděpodobné že brzy narazíte na masivní hordu pobíhajících mrtvol. Pokud naopak bude váš tým už dost "v loji", můžete se spolehnout na menší výpomoc třeba v podobě defenzivních předmětů. Čeká vás také spousta vylepšování vašich vlastností a zbraní. 

World War Z zamíří na PC, Xbox One a PS4 už 16. dunba  a pokud patříte mezi milovníky přežívání v postapokalyptickém světě a máte přátele s podobnou zálibou, mohlo by jít o perfektní volbu. 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma