Vše, co potřebujete vědět o World War Z v novém traileru

Boj s hordami nemrtvých už je za rohem.

Nekonečné hordy po krvi a masu bažících nemrtvých se blíží směrem k vašemu týmu a je jenom na vás, jakým způsobem je zastavíte. Tak by se dalo shrnout hlavní moto nového traileru ke kooperační zombie akci World War Z. Budete v ní mít rozhodně co dělat, abyste se nestali jenom dalším chodem na jídelníčku nakažených.

Podle dosavadních záběrů to vypadá, že kosení nekonečného množství zombíků, kteří se za vámi ženou by po dlouhé době mohlo být zase pořádnou zábavou. Ne že bychom mohli vyloženě tvrdit, že World War Z nabízí nějakou revoluci, ale alespoň se zatím prezentuje prvky, které už v dřívějšku dobře fungovaly a mohlo by tak jít o solidní kombinaci taktického a akčního stylu hraní, který zaujme všechny milovníky žánru. 

Podle posledního videa má hra nabízet velký počet různých typů nepřátel, kteří tak mohou být nepříjemní nejen ve velkém chumlu, ale například i samostatně. Pokud třeba střelíte nepřítele ve skafandru jinam než do hlavy, vyhrne se na vás nepříjemný jedovatý oblak. Díky dynamickému světu se také bude moci každý popasovat s výzvou, na kterou má zkušenosti a nervy. Pokud váš tým totiž bude hrou prostupovat až příliš snadno, je velmi pravděpodobné že brzy narazíte na masivní hordu pobíhajících mrtvol. Pokud naopak bude váš tým už dost "v loji", můžete se spolehnout na menší výpomoc třeba v podobě defenzivních předmětů. Čeká vás také spousta vylepšování vašich vlastností a zbraní. 

World War Z zamíří na PC, Xbox One a PS4 už 16. dunba  a pokud patříte mezi milovníky přežívání v postapokalyptickém světě a máte přátele s podobnou zálibou, mohlo by jít o perfektní volbu. 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 |
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A