Všechny budoucí hry studia Quantic Dream vyjdou na více platforem

Až na velmi specifické projekty budou hry dříve exkluzivního studia dostupné všude.
Všechny budoucí hry studia Quantic Dream vyjdou na více platforem

Pokud jste vždy prahli po výtečných adventurách studia Quantic Dream ale nevlastnili jste žádný Playstation, máme pro vás dobrou zprávu. Všechny budoucí hry tvůrců budou multiplatformní stejně, jako se to podařilo posledním titulům v podobě portů.

"Quantic Dream už není exkluzivní pro žádnou z platforem," řekl šéf studia David Cage v rozhovoru pro DualShockers. "Takže pokud nedojde na specifickou exkluzivní dohodu na konkrétní titul, všechny naše hry vyjdou na všechny platformy."

Studio Quantic Dream se opět stává multiplatformním vývojářem

Studio Quantic Dream se opět stává multiplatformním vývojářem

"Po více jak 12 letech exkluzivní spolupráce s platformou Playstation jsme si řekli, že je nejlepší čas dostát dřívějším slibům a zpřístupnit naše projekty většímu počtu hráčů," dodal.

Zatímco poslední tituly jako Heavy Rain, Beyond Two Souls a Detroit: Become Human tedy byly čistokrevné porty s kvalitní optimalizací pro PC, budoucí hry už budou přímo stavěny pro většinu platforem té doby.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A