Všechny filmečky z C&C jako na dlani. Téměř

Informační šelest na oficiálních stránkách série  Command & Conquer v minulých týdnech dával tušit, že tvůrci připravují pro fanoušky něco velkého. Druhá část experimentálního internetového pořadu Battlecast Primetime (http://www.commandandconquertv.com/) odhalila, že jde ve skutečnosti o kompilaci všech videí, které provázejí stratégy hrou již od jejího prvního dílu. Desítky sekvencí s živými herci v hlavních rolích mapující kompletní příběhovou linii tiberiové řady C&C i Red Alert však mají jeden problém – práva. Jelikož se ve filmových záběrech pohybuje kolem padesáti individuálních herců, někteří z nich si postavili hlavu a donutili tvůrce stránku http://www.ea.com/cncmovies/, kde byly filmečky vystaveny všechny pohromadě, dočasně uzavřít. Electronic Arts se snaží krizovou situaci co nejrychleji vyřešit a v nejbližší době hráčům materiál opět nabídnout, nicméně dle jejich slov to nebude dříve než v pondělí (tipujeme o něco později, než se podaří dát právní záležitosti do pořádku). Nezbývá než sledovat web a těšit se.

Sestřihy příběhových animací v současnosti nabývají na popularitě, C&C rozhodně není první, kdo se o podobnou službu hráčům pokusil. Již Metal Gear Solid 3 v rozšířené verzi Subsistence nabídl několikahodinový film poskládaný pouze ze záběrů posunujících příběh kupředu. Jde o vynikající prostředek, jak přiblížit zasazení a události herních sérií hráčům, kteří se dostanou pouze k pokročilým dílům sérií, přičemž příběh jejich předchůdců by jim jinak zcela unikl. Držíme palce, ať se filmový materiál z C&C znovu brzy objeví k volnému prohlédnutí, navíc na rozdíl od Subsistence zcela zdarma.

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |