Všechny filmečky z C&C jako na dlani. Téměř

Informační šelest na oficiálních stránkách série  Command & Conquer v minulých týdnech dával tušit, že tvůrci připravují pro fanoušky něco velkého. Druhá část experimentálního internetového pořadu Battlecast Primetime (http://www.commandandconquertv.com/) odhalila, že jde ve skutečnosti o kompilaci všech videí, které provázejí stratégy hrou již od jejího prvního dílu. Desítky sekvencí s živými herci v hlavních rolích mapující kompletní příběhovou linii tiberiové řady C&C i Red Alert však mají jeden problém – práva. Jelikož se ve filmových záběrech pohybuje kolem padesáti individuálních herců, někteří z nich si postavili hlavu a donutili tvůrce stránku http://www.ea.com/cncmovies/, kde byly filmečky vystaveny všechny pohromadě, dočasně uzavřít. Electronic Arts se snaží krizovou situaci co nejrychleji vyřešit a v nejbližší době hráčům materiál opět nabídnout, nicméně dle jejich slov to nebude dříve než v pondělí (tipujeme o něco později, než se podaří dát právní záležitosti do pořádku). Nezbývá než sledovat web a těšit se.

Sestřihy příběhových animací v současnosti nabývají na popularitě, C&C rozhodně není první, kdo se o podobnou službu hráčům pokusil. Již Metal Gear Solid 3 v rozšířené verzi Subsistence nabídl několikahodinový film poskládaný pouze ze záběrů posunujících příběh kupředu. Jde o vynikající prostředek, jak přiblížit zasazení a události herních sérií hráčům, kteří se dostanou pouze k pokročilým dílům sérií, přičemž příběh jejich předchůdců by jim jinak zcela unikl. Držíme palce, ať se filmový materiál z C&C znovu brzy objeví k volnému prohlédnutí, navíc na rozdíl od Subsistence zcela zdarma.

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |