Všechny filmečky z C&C jako na dlani. Téměř

Informační šelest na oficiálních stránkách série  Command & Conquer v minulých týdnech dával tušit, že tvůrci připravují pro fanoušky něco velkého. Druhá část experimentálního internetového pořadu Battlecast Primetime (http://www.commandandconquertv.com/) odhalila, že jde ve skutečnosti o kompilaci všech videí, které provázejí stratégy hrou již od jejího prvního dílu. Desítky sekvencí s živými herci v hlavních rolích mapující kompletní příběhovou linii tiberiové řady C&C i Red Alert však mají jeden problém – práva. Jelikož se ve filmových záběrech pohybuje kolem padesáti individuálních herců, někteří z nich si postavili hlavu a donutili tvůrce stránku http://www.ea.com/cncmovies/, kde byly filmečky vystaveny všechny pohromadě, dočasně uzavřít. Electronic Arts se snaží krizovou situaci co nejrychleji vyřešit a v nejbližší době hráčům materiál opět nabídnout, nicméně dle jejich slov to nebude dříve než v pondělí (tipujeme o něco později, než se podaří dát právní záležitosti do pořádku). Nezbývá než sledovat web a těšit se.

Sestřihy příběhových animací v současnosti nabývají na popularitě, C&C rozhodně není první, kdo se o podobnou službu hráčům pokusil. Již Metal Gear Solid 3 v rozšířené verzi Subsistence nabídl několikahodinový film poskládaný pouze ze záběrů posunujících příběh kupředu. Jde o vynikající prostředek, jak přiblížit zasazení a události herních sérií hráčům, kteří se dostanou pouze k pokročilým dílům sérií, přičemž příběh jejich předchůdců by jim jinak zcela unikl. Držíme palce, ať se filmový materiál z C&C znovu brzy objeví k volnému prohlédnutí, navíc na rozdíl od Subsistence zcela zdarma.

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

21.  4.  2018 | | 36 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

20.  4.  2018 | | 32 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdinové a pestrý svět

Cyberpunk 2077 na ostro: frakce, hrdin…

Kromě pěkného CG filmečku jsme stále z Cyberpunku 2077 neviděli vůbec nic. S přibližující se E3 se ale začaly objevovat opravdu zajímavé informace. Co všechno o megalomanském projektu víme?

22.  4.  2018 | | 7 N/A
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A
Battle Royale napříč hrami: kde všude najdete masové boje?

Battle Royale napříč hrami: kde všude …

Trend jménem Battle Royale stále pokračuje a vypadá to, že herní svět jen tak neopustí. Hry v tomto žánru mají neuvěřitelné množství hráčů a snad ještě více jich ho sleduje na platformách Twitch a Youtube. Na této vlně se snaží svézt téměř každý a my se podíváme, co se nám to tady vyrojilo.

20.  4.  2018 | | 5 N/A