Všechny filmečky z C&C jako na dlani. Téměř

Informační šelest na oficiálních stránkách série  Command & Conquer v minulých týdnech dával tušit, že tvůrci připravují pro fanoušky něco velkého. Druhá část experimentálního internetového pořadu Battlecast Primetime (http://www.commandandconquertv.com/) odhalila, že jde ve skutečnosti o kompilaci všech videí, které provázejí stratégy hrou již od jejího prvního dílu. Desítky sekvencí s živými herci v hlavních rolích mapující kompletní příběhovou linii tiberiové řady C&C i Red Alert však mají jeden problém – práva. Jelikož se ve filmových záběrech pohybuje kolem padesáti individuálních herců, někteří z nich si postavili hlavu a donutili tvůrce stránku http://www.ea.com/cncmovies/, kde byly filmečky vystaveny všechny pohromadě, dočasně uzavřít. Electronic Arts se snaží krizovou situaci co nejrychleji vyřešit a v nejbližší době hráčům materiál opět nabídnout, nicméně dle jejich slov to nebude dříve než v pondělí (tipujeme o něco později, než se podaří dát právní záležitosti do pořádku). Nezbývá než sledovat web a těšit se.

Sestřihy příběhových animací v současnosti nabývají na popularitě, C&C rozhodně není první, kdo se o podobnou službu hráčům pokusil. Již Metal Gear Solid 3 v rozšířené verzi Subsistence nabídl několikahodinový film poskládaný pouze ze záběrů posunujících příběh kupředu. Jde o vynikající prostředek, jak přiblížit zasazení a události herních sérií hráčům, kteří se dostanou pouze k pokročilým dílům sérií, přičemž příběh jejich předchůdců by jim jinak zcela unikl. Držíme palce, ať se filmový materiál z C&C znovu brzy objeví k volnému prohlédnutí, navíc na rozdíl od Subsistence zcela zdarma.

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

22.  1.  2018 | | 8 N/A
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 6 N/A
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |