Vy parchanti! Zabili pana prezidenta!

O Mythic Entertainment jsem zde psal již včera, byť jsem to explicitně nezmínil. Mluvili jsme totiž o hře Dark Age of Camelot, hře, která těží mnoho z tajemné atmosféry rytířů kulatého stolu. Jsme o den dál a Mýtici ohlašují titul ID4 online. Že se bude nakonec ale jednat o epickou akční hru, to jsem skutečně netušil. Jak bych také mohl?
Vy parchanti! Zabili pana prezidenta!
O Mythic Entertainment jsem zde psal již včera, byť jsem to explicitně nezmínil. Mluvili jsme totiž o hře Dark Age of Camelot, hře, která těží mnoho z tajemné atmosféry rytířů kulatého stolu. Jsme o den dál a Mýtici ohlašují titul ID4 online. Že se bude nakonec ale jednat o epickou akční hru, to jsem skutečně netušil. Jak bych také mohl?

ID4 online je již od prvního pohledu hrou akčně simulátorovou, byť se o ni oficiální mluví jako o 3D akční hře založené na principy arén. Úkoly, jakmile se jednou ocitnete uprostřed arény, jsou jasné – vyhrát Je s podivem, jak se podařilo tvůrcům navléknout příběh tak velkého sci-fi, jakým původní ID4 je, do podoby akční hry tohoto kalibru. Jediný rozdíl je v časovém posunu oproti filmu – hra se odehrává mnoho generací poté, co skončila bitva tolik barvitě líčená filmem; lidé se naučili z trosek mimozemských talířů získat jejich technologii, což ihned použili ke své obraně. Pochopitelně, i útoku.

ID4 OnlineID4 Online

ID4 Online

Hrajete-li za lidi, budete se muset se svou armádou vydat navzdory nepřátelskému odporu a rozmetat sídlo těchto takzvaných inteligencí (nezapomínejte, že již lidé umí to, co ufoni). Bojovat se bude na orbitech mnoha významných planet naší, ale i cizích galaxií. Poznáte, jaké je to pohlížet od Slunce na Zemi, zblízka uvidíte, jak přesně vypadají krátery v mořích na Měsíci a v prstencích Saturna se ujistíte o svých schopnostech manévrovat svou loď. Centrum nepřátelského odporu ale bude samozřejmě na Marsu. Když marťané, tak na Marsu.

Hru bude moci naráz hrát až dvacet lidí všemi možnými způsoby propojení (LAN, IPX, TCP/IP, …). Při pomyšlení, že to všechno bude vlastně first person shooter, jímají mě zajímavé myšlenky, jako například – bude to dobrá hra? Jaká vlastně bude? Tyto a nejenom tyto otázky možná nyní budou zajímat i vás. A víte, že se vám nedivím?

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |