Vybíráme ze slevových akcí: Assassin's Creed zdarma a jarní výprodeje

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

Uplay - Assassin's Creed Unity zdarma

Ubisoft v posledních dnech reagoval na zprávy ohledně požáru katedrály Notre-Dame tak, že na rekonstrukci přispěl 500 000 euro. Aby toho ale nebylo málo, tak k tomu dal k dispozici všem PC hráčům na Uplay zdarma Assassin’s Creed Unity, ve kterém si zmíněnou katedrálu můžete prohlédnout pěkně zblízka.  

5990c92f-99344.jpg3e5c452d-99343.jpg0cdc4460-99347.jpg06f94592-99341.jpg

Hlavním hrdinou tohoto příběhu je Arno Dorian, se kterým si prožijeme část francouzské revoluce. Unity je mimo jiné jediným dílem v sérii, kde můžete některé mise hrát v kooperaci až čtyř hráčů. V době vydání trpěl spoustou technických problémů, ale od vydání v roce 2014 se to o hodně zlepšilo. 

Assassin’s Creed: Unity – návrat ke kořenům (recenze)

Assassin’s Creed: Unity – návrat ke kořenům (recenze)

Jelikož to byl první díl série Assassin’s Creed, který vyšel čistě na současnou generaci konzolí, tak si vývojáři mohli dovolit nové věci. Je radost se s vylepšeným systémem parkouru pohybovat po Paříži, a i davy v ulicích čítající stovky lidí mají něco do sebe. Tato akce trvá celý týden. 


Pokud jste zachytili další zajímavé akce, určitě se o ně podělte u nás v diskuzi


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A