Vychází Harry Potter: Wizards Unite, do ulic vyběhly kouzlit tisíce lidí

Pokémon GO jsou minulostí, teď se bude v ulicích kouzlit.
Vychází Harry Potter: Wizards Unite, do ulic vyběhly kouzlit tisíce lidí

Nadšení z rozšířené reality Pokémonů možná opadlo, máme tu ale další fenomén na cestě. Do ulic totiž můžete už nyní vyběhnout s novou hrou studia Niantic - Harry Potter: Wizards Unite, která vyšla na AppStore a Google Play

Jak jste jistě pochopili, opět k tomu budete potřebovat telefon s podporou rozšířené reality, díky které budete kouzlit, lovit nepřátelské kouzelníky a pomáhat populárním postavám v nesnázích. Opět budete interagovat s mapou v sousedství a tvořit týmy kouzelníků s přáteli. 

O perspektivním úspěchu mluví i první statistiky. Během úvodních 24 hodin si hru stáhlo přes 400 tisíc lidí a do herní kasičky fanoušci přispěli už 300 tisíci dolary. Tato čísla samozřejmě nedosahují úrovně Pokémon GO, který za stejnou dobu nasbíral přes 7 milionů stažení, stále jde však o solidní úspěch. 

Tak co, přidáte se ke kouzelníkům ze sousedství?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 nejlepších herních sluchátek: Skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

10 nejlepších herních sluchátek: Skvělý zvuk, pros…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Dáme vám tipy na osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

30.  11.  2020 | |8 N/A
Daniel Pánek
Sluchátka