Vychází logický Kubikon 3D od českého tvůrce. Vsází na jednoduchý design a oddechové hraní

Petr Kubíček, který před dvěma lety vydal příběhovou adventuru 1428: Shadows Over Silesia, se vedle tvorby připravovaného rozšíření pustil také do vývoje menšího projektu. Kubikon 3D je logická záležitost s kostičkami, ve které se v rámci pěti desítek úrovní musíte vypořádat s různými hlavolamy. Tuto novinku najdete s cenovkou 9,99€ na Steamu. Vedle toho se prodává také na GOGu a Epic Store, přičemž aktuálně nabízí každý obchod 10% slevu. Pokud byste si chtěli Kubikon nejdříve osahat, můžete vyzkoušet demoverzi zdarma. 

Hlavolamy nemají být tak náročné, abyste si u nich lámali hlavu dlouhé hodiny. Vše se točí okolo barevných kostiček. Kostku musíte vždy dostat na políčko se stejnou barvou. Jakmile s ní ale pohnete, zastaví se až v moment, co narazí na překážku. Pokud ale hledáte výzvu, tak si i přes jednodušší design přijdete na své díky žebříčkům, kde můžete soutěžit se všemi ostatními hráči o nejrychlejší vyřešení. 

Časem se bude Kubikon rozrůstat o další úrovně v rámci bezplatných updatů. Autor má ale v plánu vydat i větší, placené rozšíření, které vedle dalších levelů přidá do hry i nové herní mechaniky. Zároveň si můžete tvořit obsah i vy sami nebo zkoušet výtvory ostatních hráčů. Je totiž k dispozici editor, se kterým lze tvorbu jednoduše sdílet skrz Steam Workshop.

Váš názor Další článek: Activision začíná lákat na nové Call of Duty. Letošní díl bude mít podtitul Black Ops 6

Témata článku: , , , , , , ,