Vychází Premier Manager 2004-2005

Tento měsíc vychází Premier Manager 2004-2005 pro PC, PlayStation 2 a GameBoy Advance. Nejnovější a v mnoha směrech vylepšený fotbalový manažer od společnosti ZOO Digital Publishing, kterou v ČR zastupuje společnost Game Line, nabízí mimo již standardních aktuálních soupisek 14 týmů z Anglie, Francie, Španělska, Německa a Itálie, výběru z 10.000 hráčů a řady světoznámých stadionů také jedinečnou možnost plně řídit a kontrolovat svůj tým i mimo hřiště; a to včetně administrativních povinností, jednání s televizními stanicemi, zbavováni se bulvárních pisálků... Prostě zvolený fotbalový tým je tentokrát zcela ve vašich rukou.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce