Vychází únorové Doupě s exkluzivní recenzí Children of the Nile CZ

Po avizované dvouměsíční pauze se na stáncích objevuje druhé číslo papírového Doupěte. Na svých 100 stranách vám tentokrát servíruje nejen pohled do zákulisí příprav filmového snímku Doom, ale také tématický pohled na nejočekávanější hry a události roku 2005, nebo detailní sondu do zákulisí hry Stalker. Mezi recenzemi nechybí exkluzivní test české verze Children of the Nile či výlet do online světa pecky World of Wacraft.
Vychází únorové Doupě s exkluzivní recenzí Children of the Nile CZ
Seznam kapitol
  1. Úvod
  2. Kompletní obsah časopisu Doupě 02/2005 a DVD přílohy

Po premiérovém číslu, které se na stáncích objevilo 9. prosince loňského roku, vychází právě dnes 1. února druhé číslo papírového Doupěte. I únorové Doupě přináší 100 stran čtení ze světa počítačových a konzolových her za bezkonkurenční cenu 29 Kč, verze s DVD za 79 Kč nabízí výběr 30 nejlepších freewarových her loňského roku. Jaký je obsah druhého čísla?

Doupě, nejlevnější herní časopis na trhu:
100 stran jen za
29 Kč
100 stran a 9 GB DVD za 79 Kč

Obálka únorového čísla je ve znamení hry Children of the Nile

Výhodná nabídka předplatného za 499 Kč

Filmový Doom a zákulisí připravovaných her

Speciál čísla: filmové zpracování série Doom – v pražských studiích se po několik měsíců natáčí filmová verze slavné herní série Doom. Jaká bude? Co se dělo v zákulisí jejích příprav? Zajímá vás, jak moc se snímek nechal inspirovat svým herním vzorem? Známe odpověď na všechny tyto otázky.

 

Novinky ze světa her – na konci loňského a začátku letošního roku se dočkaly ohlášení mnohé potencionální herní pecky. Jaké bude Age of Empires 3, Civilization 4, datadisk The Sims 2: University, nebo česká Loco-mania? Povíme vám to!

 

Rok 2005 pod drobnohledem

Téma čísla: Revolučních 12 měsíců – rok 2005 nabídne očekávané souboje herních titulů, výrobců i výstav. Nenechejte si ujít naši jedinečnou sondu do následujících 12 měsíců – nejočekávanější hry, události i dění na poli herního hardware, vše v jediném článku!

 

Rozhovor: Stalker – ukrajinský počin Stalker: Shadows of Chernobyl má být akčním hrdinou první poloviny roku. Vyzpovídali jsme pro vás tvůrce v rozhovoru, který odhaluje veškerá zákoutí hry. Jak to tak vypadá, z Ukrajiny se na nás žene jedna z nejlepších FPS letošního roku.

 

Herní pecky současnosti a návody na ně

Exkluzivní recenze: Children of the Nile CZ – budovatelské strategie nejsou, co bývaly. Časy legendárních titulů Caesar či Pharaon se však navracejí v podání hry Children of the Nile a my jsme jako první u nás vyzkoušeli její českou verzi. Splnilo Children of the Nile očekávání?

 

Recenze: World of Warcraft – legendární série Warcraft se v nejnákladnějším projektu studia Blizzard přetvořila do online podoby. Proč právě nyní sledujeme zrození korunovaného krále nové generace online her, to vám poví naše recenze.

 

Návod: Prince of Persia: Warrior Within – perský princ přišel o svou pohádkovou atmosféru a je tvrdší, nekompromisnější a násilnější než kdy dřív. Náš návod vám pomůže zdolat jeho veškeré taje a zákoutí.

 

Hardware a svět konzolí

HW test: nVidia GeForce SLI – nové řešení problémů s výkonem grafických komponent od nVidie slibuje možnost spojení dvou stejných karet k dosažení až dvojnásobného výkonu. Vyplatí se podobná investice? Jsou opravdu dvě grafické karty dvakrát rychlejší?

 

První dojmy: Nintendo DS – nová generace handheldu definitivně přichází. V zahraničí již mají premiéru Nintenda DS a PlayStation Portable od Sony za sebou, my vám přinášíme exkluzivní pohled na první z konzolí.

PS2 recenze: Killzone – nejočekávanější FPS v historii PlayStation 2 neunikla naší pozornosti. Stala se důstojným zástupcem first-person akčních her, které na PS2 tak dlouho chyběly?

 

DVD příloha - 30 nejlepších freewarových her roku 2004

Únorové Doupě můžete na svých stáncích najít také s DVD přílohou, která na svých 9 GB opět servíruje tradiční přehled nejnovějších herních materiálů. Tématem únorového Doupě DVD je výběr nejlepších freeware her roku 2004 - vyzkoušet si tak budete moci nejlepší tituly loňské Becherovka Game 2004 i další hry z produkce českých a zahraničních týmů. Kromě obvykle nadílky demoverzí vás tentokrát čeká také video-preview roku 2005 - v téměř 40 videích si můžete detailně prohlédnout mnohé z nejočekávanějších her letošního roku.

Kompletní obsah druhého čísla včetně obsahu DVD přílohy najdete v druhé kapitole článku.

A nezapomeňte! Březnové Doupě vychází již 1. března.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A