Vydání detektivky The Sinking City se odsouvá na červen

I sám Cthulhu občas nestíhá.
Vydání detektivky The Sinking City se odsouvá na červen

Vydání lovecraftovské detektivky The Sinking City se opozdí asi o tři měsíce. Sdělili to vývojáři ve videu, které vysvětluje, proč se k tomuto kroku rozhodli. K posunu data vydání už dříve odkazovalo to, že z obchodů mizelo původní datum. Toto podezření se tak nakonec ukázalo jako pravdivé.

The Sinking City vyjde později, protože vývojáři se chtějí vyhnout hlavnímu boomu začátku roku, kdy vychází nespočet AAA her, které by mohly titul jednoduše převálcovat. Místo toho vydají své dílo v méně vypjatém letním období a jako bonus chtějí tohoto času využít, aby vše ještě více vypilovali.

Lovecraftovská detektivka The Sinking City dostane českou lokalizaci

Lovecraftovská detektivka The Sinking City dostane českou lokalizaci

Detektivní příběh ze světa Lovecraftova díla nedávno také potěšil české fanoušky, když se objevilo oznámení, že na PS4 a PC bude mít hra českou lokalizaci. Nové datum vydání The Sinking City na PC, Xbox One a PS4 je stanoveno na 27. června 2019.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A