Vydání strategie Warcraft 3 odloženo

Vydání pokračování jedné z nejlepších realtimových strategií bylo již po několikáté odloženo. Novým termínem je rok 2002, Blizzard však chytře nikde neuvádí žádné bližší datum. Teoreticky bychom tak mohli čekat ještě dalšího jeden a půl roku.
Vydání strategie Warcraft 3 odloženo
Vydání pokračování jedné z nejlepších realtimových strategií bylo již po několikáté odloženo. Novým termínem je rok 2002, Blizzard však chytře nikde neuvádí žádné bližší datum. Teoreticky bychom tak mohli čekat ještě dalšího jeden a půl roku.

Ze zprávy, kterou vydal Blizzard se dozvídáme, že vydání realtime strategie Warcraft 3 bylo odloženo z konce tohoto roku na rok příští. Mírně přebásněno, se dozvídáme zhruba tolik: „V uplynulých týdnech začalo být jasné, že Warcraft III: Reign of Chaos nebudeme moci vydat před koncem roku 2001. Náš tým vývojářů finišuje svoji práci a s vydáním počítáme pro rok 2002.

Naším cílem je dělat ty nejlepší možné hry. To znamená, že nikdy nevydáme hru, která není hotova. Než bychom vydali hru k určitému datu, raději se soustředíme na její kvalitní zpracování, které je pro nás prioritou.

Věříme, že prodloužení vývoje přispěje k ještě většímu zkvalitnění a vyvážení hry, která se tak stane důstojným nástupcem předcházejících titulů ze série Warcraft.

Další detaily o hře a betatestu budou zveřejněny v blízké budoucnosti. Doporučujeme vám, abyste často navštěvovali náš web www.blizzard.com a děkujeme za vaši podporu.“

Tolik tedy ve stručnosti zpráva, která se objevila i na oficiálních stránkách. Situace začíná připomínat loňskou situaci okolo Diabla 2, které bylo také několikrát odloženo a patrně by nebylo nic zvláštního, kdybychom se třetího pokračování Warcraftů dočkali ve stejném termínu jako Diabla 2, tedy na začátku prázdnin. To by znamenalo další rok čekání a W3 by tak patrně s klidem mohl aspirovat na titul nejdéle vyvíjené hry. Ta doba je už tak dlouhá, že každého soudného hráče napadne, že „už by to snad mohli mít hotové“, nicméně to je pouhá domněnka založená na prostém časovém údaji bez ohledu na reálné podmínky při vývoji hry.

Na jednu z misek našich úvah by se hodilo přihodit také možnost, zda se jedná o uměle vytvořený reklamní hype, kterým se vydavatel snaží dosáhnout, aby byl o jeho hru ještě větší zájem. Blizzard byl z takovýchto aktivit podezříván už při vývoji Diabla 2 i několikrát předtím.

Ať tak či onak, na velice pěkné (podle obrázků) třetí pokračování Warcraftů si budeme muset počkat další půlrok až rok. Snad to pak bude stát za to.

Warcraft 3Warcraft 3

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A