Vydání strategie Warcraft 3 odloženo

Vydání pokračování jedné z nejlepších realtimových strategií bylo již po několikáté odloženo. Novým termínem je rok 2002, Blizzard však chytře nikde neuvádí žádné bližší datum. Teoreticky bychom tak mohli čekat ještě dalšího jeden a půl roku.
Vydání strategie Warcraft 3 odloženo
Vydání pokračování jedné z nejlepších realtimových strategií bylo již po několikáté odloženo. Novým termínem je rok 2002, Blizzard však chytře nikde neuvádí žádné bližší datum. Teoreticky bychom tak mohli čekat ještě dalšího jeden a půl roku.

Ze zprávy, kterou vydal Blizzard se dozvídáme, že vydání realtime strategie Warcraft 3 bylo odloženo z konce tohoto roku na rok příští. Mírně přebásněno, se dozvídáme zhruba tolik: „V uplynulých týdnech začalo být jasné, že Warcraft III: Reign of Chaos nebudeme moci vydat před koncem roku 2001. Náš tým vývojářů finišuje svoji práci a s vydáním počítáme pro rok 2002.

Naším cílem je dělat ty nejlepší možné hry. To znamená, že nikdy nevydáme hru, která není hotova. Než bychom vydali hru k určitému datu, raději se soustředíme na její kvalitní zpracování, které je pro nás prioritou.

Věříme, že prodloužení vývoje přispěje k ještě většímu zkvalitnění a vyvážení hry, která se tak stane důstojným nástupcem předcházejících titulů ze série Warcraft.

Další detaily o hře a betatestu budou zveřejněny v blízké budoucnosti. Doporučujeme vám, abyste často navštěvovali náš web www.blizzard.com a děkujeme za vaši podporu.“

Tolik tedy ve stručnosti zpráva, která se objevila i na oficiálních stránkách. Situace začíná připomínat loňskou situaci okolo Diabla 2, které bylo také několikrát odloženo a patrně by nebylo nic zvláštního, kdybychom se třetího pokračování Warcraftů dočkali ve stejném termínu jako Diabla 2, tedy na začátku prázdnin. To by znamenalo další rok čekání a W3 by tak patrně s klidem mohl aspirovat na titul nejdéle vyvíjené hry. Ta doba je už tak dlouhá, že každého soudného hráče napadne, že „už by to snad mohli mít hotové“, nicméně to je pouhá domněnka založená na prostém časovém údaji bez ohledu na reálné podmínky při vývoji hry.

Na jednu z misek našich úvah by se hodilo přihodit také možnost, zda se jedná o uměle vytvořený reklamní hype, kterým se vydavatel snaží dosáhnout, aby byl o jeho hru ještě větší zájem. Blizzard byl z takovýchto aktivit podezříván už při vývoji Diabla 2 i několikrát předtím.

Ať tak či onak, na velice pěkné (podle obrázků) třetí pokračování Warcraftů si budeme muset počkat další půlrok až rok. Snad to pak bude stát za to.

Warcraft 3Warcraft 3

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |