Vydání strategie Warcraft 3 odloženo

Vydání pokračování jedné z nejlepších realtimových strategií bylo již po několikáté odloženo. Novým termínem je rok 2002, Blizzard však chytře nikde neuvádí žádné bližší datum. Teoreticky bychom tak mohli čekat ještě dalšího jeden a půl roku.
Vydání strategie Warcraft 3 odloženo
Vydání pokračování jedné z nejlepších realtimových strategií bylo již po několikáté odloženo. Novým termínem je rok 2002, Blizzard však chytře nikde neuvádí žádné bližší datum. Teoreticky bychom tak mohli čekat ještě dalšího jeden a půl roku.

Ze zprávy, kterou vydal Blizzard se dozvídáme, že vydání realtime strategie Warcraft 3 bylo odloženo z konce tohoto roku na rok příští. Mírně přebásněno, se dozvídáme zhruba tolik: „V uplynulých týdnech začalo být jasné, že Warcraft III: Reign of Chaos nebudeme moci vydat před koncem roku 2001. Náš tým vývojářů finišuje svoji práci a s vydáním počítáme pro rok 2002.

Naším cílem je dělat ty nejlepší možné hry. To znamená, že nikdy nevydáme hru, která není hotova. Než bychom vydali hru k určitému datu, raději se soustředíme na její kvalitní zpracování, které je pro nás prioritou.

Věříme, že prodloužení vývoje přispěje k ještě většímu zkvalitnění a vyvážení hry, která se tak stane důstojným nástupcem předcházejících titulů ze série Warcraft.

Další detaily o hře a betatestu budou zveřejněny v blízké budoucnosti. Doporučujeme vám, abyste často navštěvovali náš web www.blizzard.com a děkujeme za vaši podporu.“

Tolik tedy ve stručnosti zpráva, která se objevila i na oficiálních stránkách. Situace začíná připomínat loňskou situaci okolo Diabla 2, které bylo také několikrát odloženo a patrně by nebylo nic zvláštního, kdybychom se třetího pokračování Warcraftů dočkali ve stejném termínu jako Diabla 2, tedy na začátku prázdnin. To by znamenalo další rok čekání a W3 by tak patrně s klidem mohl aspirovat na titul nejdéle vyvíjené hry. Ta doba je už tak dlouhá, že každého soudného hráče napadne, že „už by to snad mohli mít hotové“, nicméně to je pouhá domněnka založená na prostém časovém údaji bez ohledu na reálné podmínky při vývoji hry.

Na jednu z misek našich úvah by se hodilo přihodit také možnost, zda se jedná o uměle vytvořený reklamní hype, kterým se vydavatel snaží dosáhnout, aby byl o jeho hru ještě větší zájem. Blizzard byl z takovýchto aktivit podezříván už při vývoji Diabla 2 i několikrát předtím.

Ať tak či onak, na velice pěkné (podle obrázků) třetí pokračování Warcraftů si budeme muset počkat další půlrok až rok. Snad to pak bude stát za to.

Warcraft 3Warcraft 3

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 11 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 13 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A