Vyhlášení výherců: Assassin’s Creed, Far Cry, Splinter Cell a trička k tomu!

Zatímco škola už je minulostí, větší polovina prázdnin je ještě před námi. Tedy ideální čas si zapařit nějakou tu herní pecku. A proč si o ni rovnou nezasoutěžit?
Vyhlášení výherců: Assassin’s Creed, Far Cry, Splinter Cell a trička k tomu!

Vyhlášení výherců

Jak jste jistě postřehli, týdenní soutěž s Playmanem nám skončila a je tedy na čase vyhlásit výherce, kteří si odnesou herní ceny. Výhercům celou redakcí gratulujeme, vy ostatní nemusíte zoufat. Připravujeme pro vás další soutěže. A nyní přistupme k pódiu:

1. místo - Martin Mizerák

2. místo - Pavla Šmejkalová

3. místo - Zdenka Řeháčková

V nejbližší době vás budeme kontaktovat a výhry rozešleme. Na ostatní se těšíme v další soutěži.


 

Letní prázdniny jsou v plném proudu, což mimo jiné znamená, že máme před očima jedno z nejnudnějších herních období. Výstava v Los Angeles je za námi, GamesCom nějaký ten měsíc daleko a ten největší herní shon roku je ještě dál. Ideální doba vytáhnout z šuplíku nějakou tu herní pecku a propařit pár dní. Samozřejmě ve chvíli, kdy relaxujete od běhání po pláži.

AC3.pngPC_FC3_Inlay---CZ.pngscc01.jpg

Něco podobného jsme si řekli i my a ve spolupráci se společností Playman pro vás připravili menší prázdninovou soutěž. Tři hity, dvě trička, moře zábavy. Ceny v dnešní soutěži jsou následující:

1. místo – Assassin’s Creed 3 PC, Assassin's Creed 3 Season Pass DLC 1-5 + tematické tričko

2. místo – Far Cry 3 PC + tematické tričko

3. místo – Splinter Cell: Conviction PC

Pokud chcete některou z výše jmenovaných cen vyhrát, stačí vyplnit formulář níže a odeslal jej. Výhry náleží třem výhercům, jejichž správné odpovědi budou zaznamenány na 100., 200. a 300. místě v pořadí.

Soutěž trvá od 15. července do 22. července 2013 00:00. Výherci budou vybráni z doručených správných odpovědí a vyhrávají ti, jejichž odpověď bude v chronologickém sledu přijatých správných odpovědí na 100., 200. a 300. místě v pořadí. Každý se smí soutěže zůčastnit pouze jednou, duplicitní odpovědi budou odstraněny. Výherci budou kontaktováni na uvedený e-mail a výhra bude zaslána výhradně na uvedené jméno. Pokud nedostaneme odpověď do týdne, oslovíme dalšího výherce v pořadí. Výhry není možné vymáhat právní cestou, podrobná pravidla najdete zde.

Potvrzením tohoto elektronického prohlášení stvrzujete, že souhlasíte se zařazením, správou, zpracováním a uchováním poskytnuté e-mailové adresy společností Mladá Fronta, a.s. v souladu s podmínkami uvedenými v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A