Vyhraje v Japonsku Wii nad PS3?

Podle průzkumů japonského magazínu Famitsu byla nejzajímavější konzolí na Electronic Entertainment Expo Nintendo Wii. Výzkum také potvrdil, že Japonci považují cenu PS3 za přehnaně vysokou.

Přibližně osmašedesát procent dotázaných odpovědělo, že nejzajímavější konzolí výstavy bylo Nintendo Wii, zatímco PS3 od Sony vybralo jedenadvacet procent a sedm procent se nejvíce zajímalo o Xbox 360. Zajímavá je také tabulka nejočekávanějších her, které vévodí The Legend of Zelda: Twillight Princess pro Wii, následovaná Final Fantasy XIII a Metal Gear Solid 4 pro PS3. Další čtyři místa však patří zase hrám pro Nintendo Wii. V poslední části průzkumu se ptali čtenářů na jejich názor na cenu PS3 a skoro devadesát procent z nich tvrdí, že je cena příliš vysoká.

Petr Kolář komentuje: Příliš nechápu, co si Famitsu od poslední otázky slibovali. Je docela jasné, že každý by rád viděl PS3 co možná nejlevnější, nejlépe pak zadarmo, ale to samozřejmě není možné. Vzhledem k možnostem konzole je cena nasazena poměrně rozumě, navíc podle všech informací tratí Sony na každé konzoli skoro třetinu její ceny. Stejně tak mohu tvrdit, že je pro mě drahý nejnovější procesor z dílen Intelu a AMD.

Zdroj: Gamasutra


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce