Vylepšené verze GTA V a GTA Online se opozdí. Na PS5 dorazí až v březnu

Na poslední velké prezentaci PlayStationu nechybělo ani věhlasné studio Rockstar Games. Moc kladných ohlasů ale nesklidilo.

Během předchozích měsíců jsme se dozvěděli, že vylepšená verze GTA V pro PS5 a Xbox Series S|X má dorazit během letošního podzimu. To se ale s posledním trailerem změnilo. Nakonec si hráči budou muset počkat až na březen 2022.

Rockstar nesklidil ovace ani za předvedenou ukázku. Od další verze GTA V se očekával další výrazný posun dopředu, a to hlavně po grafické stránce. Rozdíl oproti verzím ze starší generace ale není na první pohled patrný. Jistě, nejspíš poběží na více snímků za vteřinu, ale u zcela nové verze bychom čekali okamžitě viditelný rozdíl. 

Problémem pak také je, že vývoj nové verze trvá již příliš dlouho a hráči jsou zkrátka netrpěliví. Rockstar přitom odklad nijak neodůvodnil, což také situaci moc nezlepšilo. Doufali jsme, že padne alespoň zmínka o remasterované trilogii, o které jsme vás informovali minulý měsíc. Ani na tu nedošlo. Snad tedy příště Rockstar přijde s něčím, co bude opravdu stát za to. 

Zdroj: PS.Blog

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Diskuze (2) Další článek: Upírské battle royale Bloodhunt dorazí na PlayStation 5 do konce letošního roku

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,