Nové rozšíření do Monster Huntera má název a oficiální trailer

Sunbreak dorazí v červnu na PC a Nintendo Switch.

Už je jisté, že 30. června tohoto roku vyjde další rozšíření pro populární akční RPG Monster Hunter Rise s podtitulem Sunbreak. Capcom to stvrdil novým trailerem.

Ke hraní budete potřebovat základní hru a užijí si ho pouze majitelé PC nebo Nintendo Switch. Tyto novinky byly ohlášeny během digital eventu, na který můžete mimo jiné mrknout níže.

Sunbreak bude obsahovat nové příběhy, prostředí k prozkoumání a samozřejmě příšery k lovení. K tomu všemu ještě navíc přinese rozšířené lovecké akce a novou obtížnost questů Master Rank. 

Tak jak se těšíte?

Trailer

Váš názor Další článek: Ghostwire: Tokyo má na konzoli Playstation 5 až šest různých grafických nastavení

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru