Vyšel Hitman 2, podle reakcí jde o jeden z nejlepších dílů

Podle reakcí na Hitman 2 to vypadá, že návrat Agenta 47 se opravdu vydařil.
Vyšel Hitman 2, podle reakcí jde o jeden z nejlepších dílů

Poslední dobou můžeme zaznamenat opravdu hromadu skvělých titulů a jak se zdá, připojuje se k nim i Hitman 2, který je podle zahraničních médií jedním z nejlepších, ne-li nejlepším přírůstkem do série.

Ve hře najdete vymazlenou umělou inteligenci, zlepšenou minimapu, mechaniky střelby a také více příležitostí ke skrývačkám. Jednou z hlavních vychytávek nového dílu hry s vražedným kravaťákem jsou takzvané Elusive Targets a živé eventy. Těšit se můžete také na šest fungl nových lokací, které ale pro hráče předchozího dílu nebudou zdaleka jedinou zábavou. Budou si totiž moci užít i mapy z první série. 

Sean Bean umře i ve hře. Bude cílem v novém Hitmanovi

Sean Bean umře i ve hře. Bude cílem v novém Hitmanovi

Nové verze map by měly být graficky vylepšené a budou podporovat všechny novinky, které se v Hitmanovi 2 objevují. Nezapomeňte také, že pokud máte rádi hru s kamarádem, čeká vás novinka v podobě kooperačního módu Sniper Assassin. A jestli radši soupeříte v online prostředí, nezapomněli tvůrci ani na tuhle oblast. Ghost mode vám umožní jít po stejném cíli jako vás soupeř a za své počínání si potom odnesete body, které budou sloužit k určování vítěze.

Hodnocení Hitmana 2 se na většině herních webů pohybuje mezi osmičkou a devítkou z deseti možných bodů. Na Metacriticu se momentálně drží na 81 procentech, což je rovněž velmi solidní výkon. Zkusíte si vražděníčko v kůži smrtícího agenta?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |