Vyšel nový firmware pro PSP

Společnost Sony vydala novou verzi firmware pro svůj handheld PSP. Ta by měla být pod označením 2.70 k dispozici v Evropě, Americe a samozřejmě Japonsku.

Novinkami, které s sebou nový firmware přináší, jsou možnost přehrávání obsahu stvořeného pomocí Flash, rozšíření RSS o přehrávání audia a podporu formátu AAC. Pokud se přehrávání Flash týče, nejsou zatím k dispozici veškeré prvky, ale pouze vybrané a to ve verzi po Flash 6. Na druhou stranu v případě RSS je zde nejen možnost poslouchat hudbu, ale dokonce si ji i nahrát na paměťovou kartu vašeho handheldu. Další novinkou, dostupnou zatím jen v Americe a Japonsku, je pak podpora Locationfree TV, kdy můžete pomocí PSP přijímat signál vysílaný domácím počítačem přes Internet. Tato služba by měla být v Evropě k použití od května.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce