Vytvořte logo pro Movies!

Chcete spolupracovat na hře s Peterem Molyneauxem? Rádi byste se pokochali svým jménem v titulkách očekávané strategické pecky? Není to tak nemožné, jak se na první pohled zdá.

Lionhead Studios totiž spustilo oficiální soutěž pro všechny hráče s grafickým talentem, kteří pomohou autorům The Movies s tvorbou log filmových studií ve hře obsažených. Loga se objevují jak v úvodu každého filmu, tak na budovách dané společnosti a dokonce třeba i na pracovních oděvech zaměstnanců.

Váš výtvor se může dostat do hry, pokud jej do 20. října zašlete tvůrcům. Logo musí mít velikost do 256x256 pixelů, být ve formátu tga, tiff, png nebo gif a nesmí obsahovat žádný text. Více informací najdete na adrese http://www.themoviesgame.com/logocompetition.html. Pro představu přikládáme několik již ve hře obsažených.

   

The Movies vás provede celou filmovou historií od dob, kdy byl filmový průmysl ještě v plenkách, až po současnost. Hráč se stane producentem, jehož úkolem bude vybudovat pěkně od základů úplně nové filmové studio a poté začít dráhu filmového impéria se vším, co k tomu patří. Budete mít možnost natočit film libovolného žánru, např. hororu, romantiky, komedie či westernu. Pokud se chcete o této hře dozvědět více, přečtěte si naše previewHra se objeví na trhu až v březnu 2005.

  

Zdroj: Gamer´s Hell, homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce