Vývoj Beyond Good & Evil 2 stopnut?

Když Ubisoft neočekávaně potvrdil, že je druhý díl Beyond Good & Evil aktuálně v přípravě, řada fanoušků poděkovala herním bohům za vyslyšené modlitby, a s novou nadějí vyhlížela jakékoliv bližší informace. Když pak na veřejnost proniklo i video se záběry přímo z hraní, nikdo nepochyboval, že vývoj hry spěje zdárně kupředu, a že se jí již brzy dočkáme.

Bohužel, opak je pravdou. Podle jednoho z redaktorů zahraničního portálu Gamersyde je totiž vývoj na mrtvém bodě, a zatím není jisté, zda-li ho vydavatelská společnost přerušila dočasně, nebo natrvalo (údajně mu to bylo sděleno na letošním GamesComu). Nic bližšího o důvodech tohoto rozhodnutí zatím není známo, a tak nezbývá než doufat.

Snad se nenaplní slova Laurenta Detoca z Ubisoftu, jenž minulý rok uvedl: "Nikdy jsem neřekl, že chystáme další hru. Řekl jsem pouze, že něco prosáklo, což znamená jen tolik, že pracujeme na nějakém Beyond Good & Evil materiálu, ale jestli se z toho vyklube hra, nebo ne, je ve hvězdách."

Zdroj: 1UP


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce