Vývoj The Last of Us 2 je dokončený, vydání v červnu nic nebrání

Vypadá to, že další zdržení pro pokračování The Last of Us nehrozí.

The Last of Us: Part 2 je definitivně připravené k červnovému vydání. Informaci zveřejnil Neil Druckmann ze studia Naghty Dog na instagramovém účtu, kde sdělil, že hra má status gold a je připravena k vydání. "Chtěli jsme, abyste věděli, že naše hra má status gold. V dubnu jsme vám sdělili, že vzhledem k situaci ve světě a logistickým potížím jsme byli nucení hru posunout. Tím jsme získali pár týdnů navíc k definitivnímu doladění hry. Nyní máme datum vydání a gold verzi hry. Začínají se tak vyrábět disky a za pár týdnů hru dostanete," sděluje Druckmann ve videu.

"Normálně by to byl moment velkých oslav. Byli bychom v kancelářích, dávali si drink, jedli dort. Místo toho jsme ale všichni doma. Chtěl bych tak využít tento moment, abych pogratuloval týmu, který stvořil tu nejambicioznější hru v naší historii. Vím, že to jsem říkal už dříve, ale nebudete vědět, jak moc ambiciozní je, dokud si ji sami nezkusíte, abyste viděli péči, kterou dostal každý detail od level designu přes mechaniky, grafiku i ozvučení a soundtrack. Bože ten soundtrack je úžasný. I když už jsme tou hrou prošli tolikrát a známe ji skrz na skrz, stále jsme při ní velmi emocionální a na jejím konci jsem plakal," pokračuje.

The Last of Us: Part 2 má nové datum vydání, zahrajeme si v červnu

The Last of Us: Part 2 má nové datum vydání, zahrajeme si v červnu

Největší událostí spojenou s The Last of Us se v posledních dnech stal únik informací, který odhalil klíčové scény ze hry a prozradil zlomové momenty. Jak se později ukázalo, nestál za vyzrazením příběhu nikdo ze zaměstnanců, ale útočníci ze třetí strany, kteří dost možná prostě využili uvolněných bezpečnostních opatření ve spojitosti s nutnosti práce vývojářů z domu. The Last of Us: Part 2 vychází 19. června na PS4.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A