Vývojáři Breeda hledají nového vydavatele

Tým Brat-Design, který právě dokončuje slibně vypadající "Halo-killer" Breed oznámil svůj další projekt. Jedná se o Solar, futuristickou FPS, pro kterou studio hledá vhodného vydavatele. Hra by se měla opírat zejména o rozmanité multiplayerové režimy, i když nezanedbává ani hru pro samotáře. Na bojišti by se v obou případech mělo střetnout až 32 po zuby ozbrojených vojáků (v případě singleplayeru řízeny pokročilou AI). Samozřejmostí nebudou ani různé bojové prostředky od bugín po helikoptéry. Střetnutí se budou odehrávat na třech planetách, Zemi, Marsu a Měsíci. Datum vydání Solaru pochopitelně známo není. Kdybyste ale měli chuť snažení nadějných německých vývojářů podpořit nějakým tím miliónkem, podívejte se na oficiální stránky hry, kde se dozvíte více.

  

Zdroj: Avault

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |