Vývojáři RPG Horizon obohatili tým o několik tvůrců Rainbow Six: Siege

Guerilla Games přijali do svých řad několik vývojářů, kteří pracovali na Rainbow Six: Siege. Že by se chystalo další FPS z jejich dílny?
Vývojáři RPG Horizon obohatili tým o několik tvůrců Rainbow Six: Siege

Autoři herního hitu minulého roku, a také Playstationové série Killzone by se mohli chystat na další FPS. Napovídá tomu fakt, že přijali dva lidi z týmu, který pracoval na taktické akci Rainbow Six: Siege a jedním z nich je navíc samotný Simon Larouche. 

Horizon a futuristické krásy pravěku (obrazový speciál)

Horizon a futuristické krásy pravěku (obrazový speciál)

Larouche už s Guerilla Games spolupracoval dříve, a to právě na Killzone 2 před tím, než se rozhodl připojit k Ubisoftu. Druhý z přijatých je Chris Lee, který pracoval na Rainbow Six: Siege jako designer online multiplayeru. Podle toho se dá očekávat, že by mohlo jít spíše o pokračování Killzone, které svůj zatím poslední díl dostalo v roce 2013.

Více než spekulace o novém titulu zatím nemáme. Nejvíce se ale dá spoléhat právě na to, že půjde o jednu ze zavedených značek Guerilla Games. Chtěli byste radši nový Killzone, nebo pokračování Horizonu?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole