Vývojáři se ještě mají o PS VR hodně co učit, tvrdí Šéf Sony

Budoucnost virtuální reality ale podle něj vypadá zajímavě.

Brýle virtuální reality PS VR jsou tu s námi už nějakou dobu a za svůj životní cyklus jsme se dočkali méně i více povedených her. Samozřejmě s přibývajícími lety se začínají objevovat hodně zajímavé kousky, využívající ovladače PS Move i samotné brýle, šéf Sony Interactive Studios, Shuhei Yoshida, ale v rozhovoru pro Game Watch poznamenal, že se vývojáři rozhodně ještě mají co učit co se týče vývoje pro tuto platformu. 

Podle Yoshidy je ještě dlouhá cesta, než dosáhne VR svého plného potenciálu pro videoherní zážitky, ale rozhodně vše vidí optimisticky. 

"Myslím, že hardwarové zážitky vylepší i VR zážitky," vysvětlil Yoshida. "VR rozhodně potřebuje ještě čas, a to i ve společnostech, které VR hry dělají dlouhou dobu. Po několika letech se naše znalosti a schopnosti využít VR ve hrách neustále zlepšují," dodal. 

Slova o hardwaru ostatně poukazují na to, že je za rohem další generace konzolí, která dokáže nabídnout mnohem zajímavější VR zážitky díky výkonnějšímu hardwaru a novým technologiím. 

Váš názor Další článek: Týmovka Project Resistance nabídne i singleplayerový režim

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Hry zadarmo, nebo se slevou: Zlevněné DLC balíky na Xboxu a Saints Row IV: Re-elected zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Zlevněné DLC balíky na Xboxu a Saints Row IV: Re-elected zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách