Vývojáři Spider-Mana odhalili easter egg, který všichni nevědomky přehlíželi

V době internetových diskusí je skoro k nevíře, že se nikdo nepozastavil nad zajímavou vychytávkou vývojářů ve Spider-Manovi.
Vývojáři Spider-Mana odhalili easter egg, který všichni nevědomky přehlíželi

Spider-Man od Insomniacu sice už je na světě nějaký ten pátek, ale i tak v něm zůstávají neodhalené psí kusy vývojářů, kterých si až doposud nikdo nevšiml, nebo se přinejmenším nepodělil s okolím. Jeden z vývojářů na svém Twitteru teď upozornil, že zatím nikdo nepostřehl hodně nenápadnou ale milou vychytávku ve hře.

"Myslím, že je ten správný čas upozornit na easter egg, který zatím všichni přecházeli. Tihle chlápci v sobotu nepracují," napsal na svůj Twitter vývojář Elan Ruskin. Hned se samozřejmě vybízí otázka, jak vlastně ve hře poznáte, že je sobota. A odpověď je poměrně jednoduchá. Nepracují ve skutečné soboty. Hra kontroluje, jaký čas máte ve svém PlayStation systému a pokud si tedy pustíte pavoučího muže o víkendu, je dost možné, že židovské chlapíky prostě pracovat neuvidíte. Jde totiž o narážku na židovskou tradici, podle níž se v sobotu nepracuje.

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Je prostě vidět, že vývojáři si dávají ve hrách čím dál více záležet i na těch nejmenších detailech a to musí potěšit každého hráče. Už dříve se navíc právě ve Spideyho světě objevil easter egg v podobě žádosti o ruku, která však nakonec neskončila úplně podle plánu. I tak ale v tomto případě tvůrci ukázali lidskou tvář a snahu potěšit fanoušky, což se rozhodně cení. Máte nějaký oblíbený easter egg ve hrách?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

10.  1.  2021 | |35 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play