Vyzkoušejte MMORPG Pirate Galaxy

I přesto, že je herní trh doslova zaplavený MMO hrami nejrůznějších žánrů, tvůrčí studio to nevzdávají, a každý rok na nás chrlí desítky zbrusu nových projektů. Co kdyby se třeba nějaký uchytil, že? Svůj díl z koláče by si přitom ráda ukousla i evropská společnost AG, jež si pro fanoušky online hraní připravila titul Pirate Galaxy.

Jak jsme zvyklý, bude se jednat o údajně propracované 3D MMORPG, které by se však mělo kompletně odehrávat v mezíh vašeho webového prohlížeče. Jistě mi dáte za pravdu, že to začíná znít zajímavě, i když se nejedná o nic objevného (viz. onlinovka Dreamlords, která funguje na podobném principu). Aby toho nebylo málo, hra se nachází ve fázi betatestování, do kterého se můžete rovnou zapojit.

Pokud by vás náhodou zajímalo o co se jedná, vězte že jde víceméně o vesmírný simulátor. S prvním přihlášením do hry se totiž přenesete do stovky let vzdálené budoucnosti, v níž se vše točí okolo cryonitu - nejvzácnějšího minerálů v celém známém vesmíru. Jistá mimozemská rasa totiž ovládla všechny planety, kde se cryonit nachází.

1.jpg2.jpg

Je tedy na vás, hráčích, abyste usedli do kokpitu svého mezihvězdného korábu a vydali se na dlouhou a nebezpečnou cestu za navrácením bohatství do rukou lidského pokolení. Pirate Galaxy by přitom měli disponovat stovkami různých drobných vylepšení, díky kterým budete moci ze své lodi udělat nástroj smrti, a snadněji tak prozkoumávat vzdálené planety a galaxie.

Postupem času se vám logicky budou odemykat i nové technologie a vybavení, jež vám umožní stát se postrachem mezihvězdného prostoru. Hru vyvíjí studio Splitscreen, které podle dosud zveřejněného traileru a informací neodvedlo vůbec špatnou práci. Máte-li chuť zkusit něco nového, neváhejte a klikněte zde.

3.jpg4.jpg

Na závěr snad ještě dodám, že Pirate Galaxy je možné hrát zcela zdarma. Projekt by si na sebe prý měl vydělat stále populárnějšími mikrotransakcemi.

Zdroj: Oficiální stránky

Dostupné pro: PC
Žánr: RPG | MMORPG
Výrobce: Splitscreen Studios | Webové stránky hry

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |