Vyzkoušejte MMORPG Pirate Galaxy

I přesto, že je herní trh doslova zaplavený MMO hrami nejrůznějších žánrů, tvůrčí studio to nevzdávají, a každý rok na nás chrlí desítky zbrusu nových projektů. Co kdyby se třeba nějaký uchytil, že? Svůj díl z koláče by si přitom ráda ukousla i evropská společnost AG, jež si pro fanoušky online hraní připravila titul Pirate Galaxy.

Jak jsme zvyklý, bude se jednat o údajně propracované 3D MMORPG, které by se však mělo kompletně odehrávat v mezíh vašeho webového prohlížeče. Jistě mi dáte za pravdu, že to začíná znít zajímavě, i když se nejedná o nic objevného (viz. onlinovka Dreamlords, která funguje na podobném principu). Aby toho nebylo málo, hra se nachází ve fázi betatestování, do kterého se můžete rovnou zapojit.

Pokud by vás náhodou zajímalo o co se jedná, vězte že jde víceméně o vesmírný simulátor. S prvním přihlášením do hry se totiž přenesete do stovky let vzdálené budoucnosti, v níž se vše točí okolo cryonitu - nejvzácnějšího minerálů v celém známém vesmíru. Jistá mimozemská rasa totiž ovládla všechny planety, kde se cryonit nachází.

1.jpg2.jpg

Je tedy na vás, hráčích, abyste usedli do kokpitu svého mezihvězdného korábu a vydali se na dlouhou a nebezpečnou cestu za navrácením bohatství do rukou lidského pokolení. Pirate Galaxy by přitom měli disponovat stovkami různých drobných vylepšení, díky kterým budete moci ze své lodi udělat nástroj smrti, a snadněji tak prozkoumávat vzdálené planety a galaxie.

Postupem času se vám logicky budou odemykat i nové technologie a vybavení, jež vám umožní stát se postrachem mezihvězdného prostoru. Hru vyvíjí studio Splitscreen, které podle dosud zveřejněného traileru a informací neodvedlo vůbec špatnou práci. Máte-li chuť zkusit něco nového, neváhejte a klikněte zde.

3.jpg4.jpg

Na závěr snad ještě dodám, že Pirate Galaxy je možné hrát zcela zdarma. Projekt by si na sebe prý měl vydělat stále populárnějšími mikrotransakcemi.

Zdroj: Oficiální stránky

Dostupné pro: PC
Žánr: RPG | MMORPG
Výrobce: Splitscreen Studios | Webové stránky hry

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Kingdom Come: Deliverance je úžasná česká hra, se kterou prožijete středověk

Kingdom Come: Deliverance je úžasná če…

Kingdom Come: Deliverance je nejočekávanější hrou roku 2018. Hra se středověkým námětem čerpá z české historie a slibuje doposud nevídaný herní zážitek založený na tvrdé realitě a precizním zpracování.

5.  2.  2018 | | 76 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

11.  2.  2018 | | 12 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

8.  2.  2018 | | 17 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Jak Kingdom Come redefinuje pojetí soubojů z pohledu první osoby

Jak Kingdom Come redefinuje pojetí sou…

Souboje z pohledu první osoby byly vždy kamenem úrazu mnoha her. Warhorse má na to svůj vlastní přístup.

6.  2.  2018 | | 3 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A