Vzhůru na jeleny!

Firma GT Interactive ve středu ohlásila Deer Huntera 3, další díl (amerického) loveckého bestselleru, který se bude tentokrát odehrávat jak jinak než plně v 3D.

Firma GT Interactive ve středu ohlásila Deer Huntera 3, další díl (amerického) loveckého bestselleru, který se bude tentokrát odehrávat jak jinak než plně v 3D.

Úspěch prvních dvou dílů tohoto simulátoru lovu na jeleny rozpoutal zejména v USA velkou vlnu zájmu o lovecké hry, která, jak se zdá, ještě stále nedosáhla svého vrcholu. GT samozřejmě kuje železo, dokud je žhavé, takže Deer Hunter 3 by se měl na trhu objevit již v říjnu. Slibovaných vylepšení je skutečně mnoho: střídání ročních období, dne a noci (s postupným zacházením a vycházením slunce), ukládání stavu lovu na disk, 15 různých druhů loveckých zbraní, řiditelná vozidla, jednotka GPS, vnadidla, vábidla apod.

Na lov se můžete vydat do Missouri nebo Utahu, a to nejen sami, ale i s (ne)přáteli - Deer Hunter 3 totiž podporuje multiplayer, takže lze uspořádat konkurenční časově omezený hon, případně při pronásledování kořisti spolupracovat. Budou dokonce zprovozněny i internetové servery pro hromadné lovecké extáze.

Osobně mám pocit, že tomuto poněkud zvláštnímu druhu her u nás ještě dlouho pšenka nepokvete.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce