Warcraft 3 a spol. nefungují s WXP: SP2?

Po oficiálním uvedení očekávaného Service Packu 2 pro Windows XP, který by měl značně vylepšit ochranu systému před různými viry a útoky zvenčí, společnost Microsoft zveřejnila také seznam programů, které díky tomuto upgradu "nemusí fungovat správně". Nedá se čekat, že by se jednalo o komplexní seznam, každopádně i tak je mezi ním velký počet známých her. Kupříkladu C&C: Generals, Unreal 2, Age of Empires II: Age of Kings či Warcraft 3. Celý seznam najdete zde.  Novinky v SP2 souhrně popisuje rozsáhlý seriál na Živě.

Zdroj: Microsoft, Tiscali

Diskuze (9) Další článek: Orwelovská adventura Moment of Silence má homepage

Témata článku: , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC