Warfare - za Američany i Araby v netradiční RTS

Společnosti Game Factory Interactive a Mist Land - South vypustily do světa první informace o svém připravovaném titulu. Jde o válečnou RTS zasazenou do prostředí Arabského poloostrova, kde nám jako hlavní dějová zápletka poslouží konflikt mezi americkou a arabskou armádou.

Warfare v žádném případě nebude tuctovou real-time strategií. V třicítce misí nás čekají nejen bitvy; hra totiž bude disponovat unikátním systémem, v němž budeme pohybovat jednotkami, budovat stavby a do modu "klasické" strategie se Warfare přepne až v momentě, kdy na vás nepřítel zaútočí. V singleplayerové kampani se zhostíte role nejen amerického velitele, zajímavě zní hlavně možnost vyzkoušet si kampaň na arabské straně. Neotřískaně zní i motivační systém, kterým chtějí autoři přinutit potencionální hráče k vyhrávání bitev. Začnete totiž jako obyčejný důstojníček kdesi na konci světa a můžete skončit třeba jako generál. V průběhu hry tak vyzkoušíme mnoho druhů bojové techniky, každá hodnost má totiž své unikátní jednotky; zatímco na začátku budete mít k dispozici pár řadových pěšáků, ke konci už budete velet desítkám tanků.

Co do technického zpracování by Warfare rovněž neměl ztrácet, ale vzhledem k tomu, že ještě nebyly zveřejněny žádné obrázky ze hry, můžeme jedině doufat, že tomu tak opravdu bude. Datum vydání prozatím nebylo stanoveno.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole