Warren Spector promluvil. Jeho System Shock 3 je zdá se opravdu mrtvý

Po dvouleté odmlce dorazily negativní zprávy.

Už jsou to dva roky, co se po slibném sci-fi projektu System Shock 3 slehla zem a fanoušci se nyní konečně dozvídají potenciální směr, kterým se bude vývoj ubírat dál. Tedy, spíše neubírat. V rozhovoru pro GamesBeat to naznačil sám Warren Spector a poznamenal, že je jeho verze projektu víceméně mrtvá. 

Už v roce 2020 studio OtherSide, které se o vývoj staralo, potkalo několik nepříjemností a odchodů vývojářů. Od té doby se o vývoj stará Tencent a Spector se na projektu a jeho cestě dál už nepodílí, což znamená, že i když se někdy třetího dílu kultovní série dočkáme, nebude to úplně to pravé ořechové. 

Spector nyní pracuje na zcela nové hře a herní IP, u kterého se spojil s dalším veteránem herní branže, Jeffem Goodsillem. 

Váš názor Další článek: Perfect Dark přichází o další vývojáře. Tentokrát projekt opouští vedoucí vývoje

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru