Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Uplay – Watch Dogs 2 zdarma

Platí pouze v průběhu prezentace Ubisoft Forward

Ubisoft u tak velké události, jako je Summer Game Fest, samozřejmě nesmí chybět. Kromě prezentace Ubisoft Forward si pro hráče ale přichystal ještě jedno překvapení. Během ní totiž budete moci získat kopii Watch Dogs 2 zcela zdarma.

image.png

Samotná prezentace začíná 12. července ve 21:00, přičemž ještě před tím bude pre-show, na které budete moci sledovat vývojáře z Ubisoftu při hraní nové Trackmanie. Tu si mimochodem sami můžete zahrát zdarma skrz Uplay a Epic Store.

Jedná se o verzi pro PC, takže hráči na konzolích si tentokrát musí nechat zajít chuť. Také není od věci zmínit, jak se ke kopii zdarma vůbec dostanete. Pokud budete celou událost sledovat na oficiálních stránkách Ubisoftu, mělo by stačit přihlásit se na váš Uplay účet.

Pokud ale budete koukat přes Twitch, musíte koukat na jednom z vybraných kanálů. Jejich výčet najdete v tomto FAQ. Dále pak je potřeba propojit účty Twitche a Ubisoftu. Hru byste měli získat skrz systém dropů, podobně jako tomu bylo s přístupem do testu Hyper Scapu nebo itemem do nového Assassin’s Creed. Kromě toho během streamu bude možné získat ještě další blíže nespecifikované odměny.

Nemusíte se ničeho obávat, pokud Watch Dogs 2 neuvidíte ve své knihovně okamžitě. Ubisoft totiž dodává, že kopie na svém učtu najdete až den po prezentaci, tedy
13. července
.

Váš názor Další článek: Populární streamer Ninja se zřejmě přesouvá na YouTube

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,