Watch Dogs vypadá na současných konzolích zastarale

Včera na internet uniklo video z očekávané akce Watch Dogs, které popudilo značnou část hráčské obce. Grafická stránka totiž byla extrémně chabá.
Watch Dogs vypadá na současných konzolích zastarale

To, že se ve hře objeví herečka Aisha Tyler, již nějakou dobu víme. Včera se na internet dostal nový obrázek, a také trailer, který ji ukázal v celé kráse, přejetou popeláři. Spíše než obsah ale vzbudila pozornost samotná grafická stránka hry, která byla značně odpudivá. Vlastně to vypadalo na hru pro PlayStation 2.

Jednalo se totiž o první video ze hry, které znázorňovalo verzi pro současnou generaci konzolí, tedy PS3 a Xbox360. Doteď nás Ubisoft vždy krmil záběry z next-gen verzí a po zhlédnutí videa je jasné, proč. Rozdíl je totiž opravdu markantní a mnozí fanoušci zůstali rozhořčeni. Od konzolí toho čekali podstatně více.

I když tvůrci tvrdí, že se jednalo o chybu (video vůbec na internet uniknout nemělo) a vizuální stránka zdaleka neodpovídá finálnímu produktu, již na začátku roku poznamenal Yves Guillemot, že se tým soustředí především na verzi pro PC a novou generaci konzolí. Watch Dogs pro konzole PS3 a Xbox360 tak bude spíše do počtu.

Zdroj: Gamepur