WCG: Counter-Strike - nEophyte jsou ve skupině

Včera proběhlo losování všech turnajů na World Cyber Games v Koreji. Nyní již všichni naši reprezentanti znají své soupeře, a tak můžeme hodnotit jejich šance. Co se týče asi nejsledovanějšího turnaje v Counter-Strike, bohužel nejsou zprávy z losování příliš příznivé.

Naše želízko v ohni - klan nEophyte se totiž dostal do "skupiny smrti". Původně měl ve skupině dva velice těžké soupeře - americký Team3D a australské fzer0, což již samo o sobě stačilo vezmete-li v úvahu, že ze skupiny postupují pouze dva nejlepší. Jenže to ještě nebylo vše. Na turnaj totiž nedorazili zástupci Argentiny, a tak se nějakým záhadným způsobem pořadatelé rozhodli skupinu E doplnit ještě vynikajícími kanadskými EG. Čtyři velcí favorité a jen dvě volná místa - pro nEophyte to bude velice těžký turnaj.

Paradoxně tato pohroma asi nejvíce pomohla druhému "našemu" zástupci v turnaji - slovenským Necroraiser, kteří původně měli ve skupině mít právě Kanaďany. Jejich přesunem se jim tak otevřela cesta do play-off. Podle odborníků by NR měli určitě postoupit.

Bohužel i při pohledu na další skupiny zřetelně vyvstává otázka, zda-li je naprosto náhodné losování vhodné pro akci typu celosvětové olympiády. Skupiny jsou značně nevyrovnané a místo dovedností klanů rozhoduje štěstí.

Více informací o turnaji a skvělý přehled všech skupin spolu s  představením největších favoritů najdete na stránkách e-sports.

Zdroj: e-sports

Nejnovější komentáře

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikla oficiální turistická příručka

Podle Kingdom Come: Deliverance vznikl…

3.  8.  2018 | | 3 N/A
GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na největší evropské výstavě?

GamesCom 2018: jaké hry nás čekají na …

Jedna velká výstava proběhla teprve nedávno a už se na nás chystá další. Jako každý rok se bude v německém Kolíně konat Gamescom, kde se podle všeho letos předvede opravdu hodně nadějných kousků. Pojďme se podívat na ty, které byste rozhodně neměli minout.

2.  8.  2018 | | 2 N/A
Komunita rozlouskla poslední tajemství God of War, bylo skryté na začátku

Komunita rozlouskla poslední tajemství…

Trvalo to, Cory Barlog musel hráčům dost konkrétně napovědět, ale nakonec se přece jenom podařilo na to přijít.

2.  8.  2018 |
Bud Spencer & Terence Hill: pořádný retro nářez (recenze)

Bud Spencer & Terence Hill: pořádný re…

Co takhle v roli jedné z nejslavnějších filmových dvojek zmlátit stovky záporáků? Díky novému titulu to není problém a fanoušci nebudou litovat.

1.  8.  2018 |
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |