WCG: Counter-Strike - nEophyte jsou ve skupině

Včera proběhlo losování všech turnajů na World Cyber Games v Koreji. Nyní již všichni naši reprezentanti znají své soupeře, a tak můžeme hodnotit jejich šance. Co se týče asi nejsledovanějšího turnaje v Counter-Strike, bohužel nejsou zprávy z losování příliš příznivé.

Naše želízko v ohni - klan nEophyte se totiž dostal do "skupiny smrti". Původně měl ve skupině dva velice těžké soupeře - americký Team3D a australské fzer0, což již samo o sobě stačilo vezmete-li v úvahu, že ze skupiny postupují pouze dva nejlepší. Jenže to ještě nebylo vše. Na turnaj totiž nedorazili zástupci Argentiny, a tak se nějakým záhadným způsobem pořadatelé rozhodli skupinu E doplnit ještě vynikajícími kanadskými EG. Čtyři velcí favorité a jen dvě volná místa - pro nEophyte to bude velice těžký turnaj.

Paradoxně tato pohroma asi nejvíce pomohla druhému "našemu" zástupci v turnaji - slovenským Necroraiser, kteří původně měli ve skupině mít právě Kanaďany. Jejich přesunem se jim tak otevřela cesta do play-off. Podle odborníků by NR měli určitě postoupit.

Bohužel i při pohledu na další skupiny zřetelně vyvstává otázka, zda-li je naprosto náhodné losování vhodné pro akci typu celosvětové olympiády. Skupiny jsou značně nevyrovnané a místo dovedností klanů rozhoduje štěstí.

Více informací o turnaji a skvělý přehled všech skupin spolu s  představením největších favoritů najdete na stránkách e-sports.

Zdroj: e-sports

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát nebo přát k Vánocům

Nejlepší hry pro PC, které si teď může…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

10.  11.  2018 | | 4 N/A
Hráči vyrazili na Divoký západ, nafotili nádherné snímky z herního hitu

Hráči vyrazili na Divoký západ, nafoti…

Red Dead Redemption 2 je stejně jako každá hra Rockstaru jako stvořená pro típání krásných pohlednic.

2.  11.  2018 |
Sid Meier

Sid Meier's Civilization: Nový úsvit -…

Jednou z očekávaných deskoherních novinek letošního podzimu byla bezpochyby nová Civilizace s přídomkem Nový úsvit. Jak se nástupce dnes už legendární Sid Meier´s Civilization povedl?Prozradíme vám, že v konkurenci strategických her se rozhodně neztratí, ale více už v naší recenzi.

4.  11.  2018 | | 1 N/A
Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla oznámena předělávka Reforged

Legendární WarCraft 3 se vrací. Byla o…

Čtvrtý díl se bohužel nechystá, fanoušci Warcraftu ale dostali pěkný dárek od Blizzardu.

3.  11.  2018 | | 24 N/A
Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky lákají do bitevní vřavy (galerie)

Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky l…

Co si budeme povídat, Frostbite engine je prostě to nejlepší, co střílečky z pohledu první osoby v dnešní době mohou mít.

15.  11.  2018 | | 9 N/A