WCG: Rozlosování zbylých turnajů

Krom nejsledovanějšího Counter-Striku proběhlo v Olympic Parku v Soulu slavnostní losování skupin i v ostatních hrách. Nebyly žádné nasazené týmy ani výkonnostní koše. Losování bylo opět zcela náhodné a proto bylo velice bedlivě sledováno. Ve většině her se se ale naši reprezentanti dostali do vyrovnaných skupin, takže věříme, že se o nich budeme moci na stránkách Doupěte zmiňovat častěji v průběhu jejich postupu turnajem.
 
Všechny důležité informace naleznete na stránkách www.e-sports.cz. V současné chvíli můžete na této stránce dozvědět kompletní rozlosování všech turnajů.

Velká pozornost bude věnována zejména Destroyerovi z klanu nEophyte, který zcela jistě bude chtít dokázat, že jeho 2. místo na nedávném Euro Cyber Games nebylo náhodou. Těšíme se ale samozřejmě i na výkony dalších reprezentantů. Zvláště pikantní bude souboj našeho zástupce ve Fifě 2003, který do skupiny dostal holandského hráče, tedy zástupce země, která kvůli našim fotbalistům se bude muset o místo na nadcházejícím evropském šampionátu ucházet v baráži.

Jestli vás více zajímá spíše atmosfére olympijského turnaje, neměla by vám uniknout fotogalerie z druhého dne a fotky národních reprezentací na e-sports.cz. Nabízíme vám z nich alespoň malou ukázku.

     

     

Zdroj: e-sports

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A