WCG: Rozlosování zbylých turnajů

Krom nejsledovanějšího Counter-Striku proběhlo v Olympic Parku v Soulu slavnostní losování skupin i v ostatních hrách. Nebyly žádné nasazené týmy ani výkonnostní koše. Losování bylo opět zcela náhodné a proto bylo velice bedlivě sledováno. Ve většině her se se ale naši reprezentanti dostali do vyrovnaných skupin, takže věříme, že se o nich budeme moci na stránkách Doupěte zmiňovat častěji v průběhu jejich postupu turnajem.
 
Všechny důležité informace naleznete na stránkách www.e-sports.cz. V současné chvíli můžete na této stránce dozvědět kompletní rozlosování všech turnajů.

Velká pozornost bude věnována zejména Destroyerovi z klanu nEophyte, který zcela jistě bude chtít dokázat, že jeho 2. místo na nedávném Euro Cyber Games nebylo náhodou. Těšíme se ale samozřejmě i na výkony dalších reprezentantů. Zvláště pikantní bude souboj našeho zástupce ve Fifě 2003, který do skupiny dostal holandského hráče, tedy zástupce země, která kvůli našim fotbalistům se bude muset o místo na nadcházejícím evropském šampionátu ucházet v baráži.

Jestli vás více zajímá spíše atmosfére olympijského turnaje, neměla by vám uniknout fotogalerie z druhého dne a fotky národních reprezentací na e-sports.cz. Nabízíme vám z nich alespoň malou ukázku.

     

     

Zdroj: e-sports

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zah…

Občas to vyjde tak, že na hry po vánočních nákupech už prostě nezbude žádný zlaťák. Jak tedy trávit dlouhé zimní večery, když už máte všechno dohrané? Vybrali jsme pár kousků, za které nemusíte dát ani korunu, a i tak se budete královsky bavit.

13.  12.  2017 | | 19 N/A
Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a World in Conflict zcela zdarma

Ubisoft rozdává AC IV: Black Flag a Wo…

Nadílka od Ubisoftu bude v podobě her, které určitě moc dobře znáte. Těšíte se?

5.  12.  2017 | | 2 N/A
Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na skvělé nové pařby

Nejlepší hry pro Xbox One: 7 tipů na s…

Vánoce jsou za rohem a náš seriál speciálů je u konce. Pro majitele herní konzole Xbox One tady máme několik letošních tipů na dárek.

včera | | 5 N/A
Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

6.  12.  2017 | | 21 N/A
Nejlepší hry pro Playstation 4: deset tipů, které zaručeně dobře zabaví

Nejlepší hry pro Playstation 4: deset …

Letos se pro Playstation urodila spousta herních pecek, v našem vánočním rádci proto z většiny najdete exkluzivní tituly. Nezapomněli jsme ale ani na multiplatformní hry.

30.  11.  2017 |
7 tipů na nejbrutálnější hry historie, co vám zaručeně spraví chuť

7 tipů na nejbrutálnější hry historie,…

Je libo násilí a hektolitry krve? I to se občas šikne. Pojďte se tedy s námi podívat na ty nejbrutálnější hry, které spatřily světlo světa.

4.  12.  2017 | | 3 N/A
Herní agenda: pochmurný listopad plný božích her

Herní agenda: pochmurný listopad plný …

Konec roku se blíží a hráčská komunita se stále těší z nových AAA titulů. Ne v každém případě to ale vyjde a v minulém měsíci jsme zaznamenali pár průšvihů, které se dostaly i mimo herní svět. Nebudeme ale listopad brát tak negativně. Přece jenom se v něm objevilo pár světlých chvil, které byste rozhodně neměli minout.

2.  12.  2017 |
Vybrali jsme nejlepší herní notebooky pod stromeček, zahraje si každý

Vybrali jsme nejlepší herní notebooky …

Pořádný herní notebook seženete za 25 tisíc. Vybrali jsme však i levnější stroje s nutnými kompromisy, nebo naopak děla s cenou ke sta tisícům

9.  12.  2017 | | 11 N/A