Westwood Studios opět spolu? Skoro ano

Electronic Arts, gigant a neohrožený vládce průmyslu počítačových her, ve své touze po ovládnutí předních vývojářských studií koupil i slavné Westwood Studios, stojící za slavnými tituly jako C&C. To už dávno víme, v poslední době se ale tato "výhodná koupě" začíná EA tuze nevyplácet; většina lidí z původních Westwood Studios si totiž založila firmu novou - Petroglyph Games, kde nyní úpěnlivě pracuje na RTS ze světa Hvězdných Válek s podtitulem Empire at War. Nyní se k Petroglyph přidal i Adam Insgreen, který byl hlavním designérem C&C titulů Red Alert a Tiberian Sun.

Sám Insgreen svůj odchod z Westwood Studios komentoval pouze jednou větou, v níž jako důvod uvedl rozdílné názory EA na to, kudy by se měly další hry z rodiny C&C ubírat. Pro EA je to za poslední dobu již třetí citelná ztráta; před nedávnem totiž odešly jiné dvě velké osobnosti - Mark Skagss, jehož působiště není známo, a Dustin Browder, který nyní pracuje v Blizzard Entertainment.

Zdroj: GameSpy


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole