Winter Asssault - Warhammer 40.000 na sněhu

Brutální strategie ze světa Warhammer 40.000 Dawn of War se brzy dočká oficiálního rozšíření v podobě datadisku s názvem Winter Assault. O vývoj se opět stará zkušené studio Relic Entertainment a jak sami autoři říkají, obsah datadisku v podstatě odráží všechna hráčská přání. Hlavním tahákem bude jistě nově hratelná frakce Imperial Guard. Fanoušci deskové předlohy ji budou znát také pod názvem "Kladivo Imperátora"; pěší jednotky útočící v obrovských počtech a s defensivními bonusy. Na rozdíl od všech ostatních stran, právě Imperial Guard sází na lehce ozbrojené pěší jednotky, sveřepě útočící na nepřátelské pozice ve stovkách mužů. Po zdárném zatlačení nepřítele do úzkých pak tato frakce může vybudovat těžká opevnění na dobytém území, což jsou vlastně jakési zákopy po vzoru Druhé světové války (pytle s pískem, kulometná hnízda, natažené ostnaté dráty). Navíc, každý jednotlivý voják se bude od svého kolegy něčím lišit; ať už bude mít pásku přes oko, ozubený nárameník nebo těžké plátované brnění.

Ale ani ostatní strany nezůstanou ochuzeny o novou krev. Ke Space Marines tak přibude nový kaplan, strašlivý bojovník s lebkou místo hlavy, Chaos Marines se pak dostane podpory od Khorna, rozvztekleného válečníka na blízko. K Eldarům si svou cestu našel Firedragon, mocná jednotka proti nepřátelským bojovým vozidlům a Opppprkové se dočkají "ozbrojené kebule", což je útočná jednotka ve tvaru rozšklebené hlavy.  Navíc, od té doby co byl Dawn of War prohlášen oficiální strategií hranou na World Cyber Games, se autoři snaží o co největší vybalancování všech stran. Že bychom se dočkali dalšího Starcraftu? Inu to uvidíme na podzim, na kdy je tento datadisk naplánován. 

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce