Winthorp's Mansion - první pohled

Co se skrývá za tímhle podivným názvem? Nebudu vás napínat a prozradím to hned v úvodu: 3D akční adventure.

Viper Byte vypustili pár informací a obrázků ze své chystané hry jménem Winthorp's Mansion. Kromě toho, že je to akční adventure, už taky víme, že ovládáte postavu detektiva, který se snaží přijít na kloub záhadám strašidelného domu. Můžete si vybrat mužskou či ženskou osobu, podle toho, co je vám milejší. Budete sbírat a v inventoráři hromadit předměty, které vám pak na nejrůznějších místech přijdou vhod. Dokonce i zbraně pro boj se zákeřnými monstry si musíte najít cestou. Život není peříčko a zadarmo vám nikdo nic nedá.

     

Příběh hry se vám bude postupně skládat z knih a svitků, které po domě najdete. Obyvatelé provinčního městečka si mezi sebou po generace vyprávějí hororové příběhy o opuštěném domě, který se stal rejdištěm nekalých sil. Takové historky nenechají žádného čistokrevného soukromého detektiva chladným, a nic na světě vám proto nezabrání prozkoumat tajemná zákoutí ponuré stavby osobně. Teprve uvnitř ve spleti temných místností a podzemních chodeb zjistíte, že se budete muset pořádně ohánět, abyste znova mohli spatřit sluneční paprsky.

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |7 N/A
Martin Nahodil
Konzole