Without Warning - akce z dílen tvůrců Tomb Raider

Již na tento podzim připravuje nově vzniklý tvůrčí tým Circle Studios svou prvotinu jménem Without Warning. Tým je složen převážně z bývalých členů Core Design (série Tomb Raider), což již naznačuje, kudy se jejich nová hra bude ubírat. Oč v ní tedy jde? Jedná se o akci s lehkými adventure prvky, která připomíná u nás nedávno odvysílaný seriál 24 hodin; celý příběh se totiž bude odehrávat v reálném čase, ovšem v pouhých dvanácti hodinách. Zápletka je oproti tomu tuctová - teroristé zaútočí na chemickou továrnu a vaším úkolem bude přemoct je a zabránit tak smrti řadových občanů.

   

Mnohem zajímavější je samotný herní koncept. Hráč se totiž nezhostí role velitele jednotky ala Rainbow Six, ani nebude osamělým špiónem ve stylu Sama Fishera, v průběhu hry se budou hrdinové pravidelně střídat. Budete se tak muset často přizpůsobovat zcela odlišným postupům, protože hratelných postav bude k dispozici hned šest. Navíc každá z nich má své unikátní schopnosti, fyzické proporce a v neposlední řadě i výbavu. Zajímavě zní i možnost spolupráce mezi nimi, nejednou se totiž potkají a budou si muset vzájemně vypomoct. Převládat ale bude styl "osamělého vlka".

  

Neméně lákavá je i vizuální stránka hry. Z okolních obrázků je patrné, že i na tomto poli bude mít Without Warning co nabídnout. Majitelé konzolí Xbox a PS2 se mohou těšit již na podzim.

  

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce